Eesti uudised

KOHUTAV: korteripeol visati pärast vägivaldset tüli pisike koer viienda korruse aknast välja (63)

Johanna-Kadri Kuusk, 7. veebruar 2019, 10:09
StefaniFoto: Facebook
Eestimaa loomakaitse liit jagas Facebookis südantlõhestavat lugu sellest, kuidas korteripeol külalised vägivaldseks muutusid, korteri omaniku Kelly kurikaga oimetuks peksid ja tagatipuks ohvri koera Stefani viienda korruse aknast välja viskasid.

„Pere lemmik oli ca kuueaastane pisike pekingi paleekoer, keda pere väga armastas ja hoidis. Eile õhtul otsustas Kelly võtta pisikese sõbra kaasa ühele koosviibimisele Kundas Kasemäe tn 13, korteris, kuhu kogunes seltskond noori, ca 20+ vanuses. Pruugiti ka alkoholi,“ teatati loomakaitse liidu lehel. Koeraomanik on postituse kommentaarides täpsustanud, et pidu toimus siiski tema korteris ja kusagile peole ei oleks ta Stefanit kunagi kaasa võtnud.

„Julmurist 31aastane Aarne Tiiki oli visanud Kelly väikese koerakese viienda korruse aknast alla. Päästa polnud seal enam midagi, sest koerake oli surnud,“ süüdistasid loomakaitsjad.

Saabusid politsei ja kiirabi. Šokis tüdruk viidi EMOsse, kus tema kehavigastused fikseeriti. Politsei võttis noortelt tunnistused ja palus Kellyl tulla jaoskonda avaldust kirjutama.

Postituses teatati, et politsei võttis seda lugu väga tõsiselt ja lubas uurimisega tegeleda väga kiirelt.

Politsei- ja piirivalveameti ida prefektuuri pressiesindaja Kristina Kostina kinnitas, et politseile tehti selle juhtumi kohta avaldus.

 

63 KOMMENTAARI

k
Kõik Ei Ole KULD mis Läigib... 11. veebruar 2019, 23:32
Puhaku see väike armas süütu koerake rahus ja saagu süüdlane karistuse mis ta VÄÄRIB!!! Ja ega see nn. koeraomanik Kelly ka nüüd nii puhas tundu olevat
k
Kõik Ei Ole KULD mis Läigib... 11. veebruar 2019, 23:24
Ei tasu uskuda kõike mis kirjutatakse tõde teavad ainult need kes seal korteris olid ning küll see tõde tuleb ka kunagi päevavalgele ja KARMA IS A B****!!!
Loe kõiki (63)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee