StefaniFoto: Facebook
Johanna-Kadri Kuusk 7. veebruar 2019 10:09
Eestimaa loomakaitse liit jagas Facebookis südantlõhestavat lugu sellest, kuidas korteripeol külalised vägivaldseks muutusid, korteri omaniku Kelly kurikaga oimetuks peksid ja tagatipuks ohvri koera Stefani viienda korruse aknast välja viskasid.

„Pere lemmik oli ca kuueaastane pisike pekingi paleekoer, keda pere väga armastas ja hoidis. Eile õhtul otsustas Kelly võtta pisikese sõbra kaasa ühele koosviibimisele Kundas Kasemäe tn 13, korteris, kuhu kogunes seltskond noori, ca 20+ vanuses. Pruugiti ka alkoholi,“ teatati loomakaitse liidu lehel. Koeraomanik on postituse kommentaarides täpsustanud, et pidu toimus siiski tema korteris ja kusagile peole ei oleks ta Stefanit kunagi kaasa võtnud.

„Mingil põhjusel tekkis noorte vahel tüli. Selle asemel, et vaidlus lahendada verbaalsel ja mõistlikul moel, otsustasid kaks meesterahvast lahendada selle teisiti. 34aastane Kaido Vanatoa olla Kellyle kättpidi kallale läinud. Lisaks kätele kasutas mees ka kurikat ja lõi naist sedavõrd hullusti, et viimane kaotas mõneks ajaks teadvuse. Kui naine toibus, ei leidnud ta korterist enam pisikest Stefanit. Selleks hetkeks oli Kelly sõbranna kutsunud politsei ja kiirabi,“ kirjeldati loomakaitsjate lehel hirmsat juhtumit.

Küsimise peale, kus koer on, olla vastatud, et läks õue jalutama. Kelly kummardus viienda korruse aknast vaatama, et näeb ehk kuskil oma koerakest enne, kui õue otsima tormab. Nägigi... pisike Stefani lamas all asfaldil.

„Julmurist 31aastane Aarne Tiiki oli visanud Kelly väikese koerakese viienda korruse aknast alla. Päästa polnud seal enam midagi, sest koerake oli surnud,“ süüdistasid loomakaitsjad.

Saabusid politsei ja kiirabi. Šokis tüdruk viidi EMOsse, kus tema kehavigastused fikseeriti. Politsei võttis noortelt tunnistused ja palus Kellyl tulla jaoskonda avaldust kirjutama.

Postituses teatati, et politsei võttis seda lugu väga tõsiselt ja lubas uurimisega tegeleda väga kiirelt.

Politsei- ja piirivalveameti ida prefektuuri pressiesindaja Kristina Kostina kinnitas, et politseile tehti selle juhtumi kohta avaldus.

 

Samal teemal

Kommentaarid  (63)

18. november 2019 16:40
Võta teatavaks, et see on Eesti sõnavabadus, kus toimub inimeste diskrimineerimine
Kõik Ei Ole KULD mis Läigib... 11. veebruar 2019 23:32
Puhaku see väike armas süütu koerake rahus ja saagu süüdlane karistuse mis ta VÄÄRIB!!! Ja ega see nn. koeraomanik Kelly ka nüüd nii puhas tundu olevat
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS