Eesti uudised

Traagiliselt lõppenud koerarünnaku ohver oli kuldmedalitega pärjatud endine tippsportlane (69)

Kristjan Väli, 6. veebruar 2019 19:55
Viiu Rebane võitis kümneid medaleid orienteeriumise Eesti meistrivõistlustelt. Foto: Kuvatõmmis/Youtube

Tallinnas Nõmmel koduõues oma koeralt pureda saanud ja hiljem haiglas surnud Viiu Rebane oli tuttavate sõnul kehalt kleenuke, kuid hingelt suur inimene. Ta jõudis orienteerumises palju, muu hulgas juhtida klubi ja käia tantsimas. 

„Ja jumala eest, ma ei tea, mis siis juhtus. Kuidas see üldse juhtuda sai, et see sama koer, keda ta kasvatas ja poputas ...“ ohkab üks Viiu Rebase tuttavatest. Ta tunnistab, et teade traagilisest juhtumist oli šokeeriv. Mis täpselt perenaise ja koera vahel läinud reedel juhtus, on siiani ebaselge. Teada on, et koer ründas ka politseinikke. „Et naisele ligi pääseda ja teda aidata, kasutasime koera vastu elektrišokirelva. 72aastane naine viidi alajahtumise tunnuste ja kehavigastustega haiglasse,“ rääkis politsei välijuht Allar Lohu reedel. Pühapäeval suri Rebane haiglas.  

Naabruskonna elanik vihjab, et kõnealune koer ongi agressiivne ja kipub ka tänaval jalutavaid inimesi ehmatama. Hüppab aiale, haugub ja näitab hambaid. Ka oli teada, et Rebase jõud ei käinud koerast enam üle.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.02.2019
Oma koeralt pureda saanud eakas naine suri haiglas
01.02.2019
Politseinikud kasutasid taserit päästmaks naist, keda ründas koer

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee