Eesti uudised

Traagiliselt lõppenud koerarünnaku ohver oli kuldmedalitega pärjatud endine tippsportlane (69)

Kristjan Väli, 6. veebruar 2019, 19:55
Viiu Rebane võitis kümneid medaleid orienteeriumise Eesti meistrivõistlustelt. Foto: Kuvatõmmis/Youtube
Tallinnas Nõmmel koduõues oma koeralt pureda saanud ja hiljem haiglas surnud Viiu Rebane oli tuttavate sõnul kehalt kleenuke, kuid hingelt suur inimene. Ta jõudis orienteerumises palju, muu hulgas juhtida klubi ja käia tantsimas. 

„Ja jumala eest, ma ei tea, mis siis juhtus. Kuidas see üldse juhtuda sai, et see sama koer, keda ta kasvatas ja poputas ...“ ohkab üks Viiu Rebase tuttavatest. Ta tunnistab, et teade traagilisest juhtumist oli šokeeriv. Mis täpselt perenaise ja koera vahel läinud reedel juhtus, on siiani ebaselge. Teada on, et koer ründas ka politseinikke. „Et naisele ligi pääseda ja teda aidata, kasutasime koera vastu elektrišokirelva. 72aastane naine viidi alajahtumise tunnuste ja kehavigastustega haiglasse,“ rääkis politsei välijuht Allar Lohu reedel. Pühapäeval suri Rebane haiglas.  

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

3. veebruar 2019, 13:21
Oma koeralt pureda saanud eakas naine suri haiglas
1. veebruar 2019, 19:35
Politseinikud kasutasid taserit päästmaks naist, keda ründas koer

69 KOMMENTAARI

ö
öök 8. veebruar 2019, 18:58
Ühesõnaga vana perekonnaliige, kellel on mingi haigus või valud, mis on väga suures osas põhjuseks, miks eakad koerad nn kurjaks muutuvad, tuleb maha lasta, selle asemel, et loomaarsti poole pöörduda ja koera valu põhjus tuvstada? Ma loodan, et teiesugustel olenditel kunagi ühtegi looma ei ole!
k
Kui koertest midagi ei tea, siis on targem vait olla! 8. veebruar 2019, 18:53
piinlik
Loe kõiki (69)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee