Seisukoht

Seisukoht | Kui ökobeebi suureks kasvab

Greete Kõrvits, veebitoimetaja, 6. veebruar 2019 17:51

6 KOMMENTAARI

a
Arvan./ 7. veebruar 2019 18:14
Lastele peaks õpetama,kuidas ja kui kaua laps olla ja millal hakata täiskasvanu elu elama.Siis sünnivad ka terved lapsed.Täiesti haige on see praegune ühiskond ja õpetus.Selle tulemusena ei saagi terveid järglasi sündida. Õpetage aga lastele maast-madalast sexi ja vedage autokoormatega kandoome koolidesse! Mis sealt tuleb,see on juba näha.Sada ja tuhat korda hullem,kui nõukogude aeg.
t
to ebameeldiv/ 7. veebruar 2019 12:22
ja kuskohast pärineb antud tsitaat? inglise keeles kirjutavad ka vastava emakeelega klooriusulised, vandenõuteoreetikud, sihilikud pahasoovijad jne jne. nii et keel ise ei ole mingil juhul autoriteetsuse garantiiks. dr google ka ei ole.
k
kõik oleks ilus/ 7. veebruar 2019 00:24
Ma arvan, et selle loo sõnum oleks tunduvalt parem olnud vähema reljeefsusega. Fakt on see, et kõik vaktsineerimata inimesed ei jää haigeks ja veel vähem surevad. Samuti see, et haigestuda (ja surra) võivad ka vaktsineeritud. Pime vaktsineerimine ja pime mittevaktsineerimine on mõlemad kehvad variandid. Võin teadusega põhjendada, miks meie vaktsiinikalender paneb ka paljud täiesti teaduslikult mõtlevad vanemad vaktsiine valima ja jaotama pikema aja peale kui nõutakse. Selliselt esitletud halvustamine ja samas enda näitamine paremana (targemana) mõjub naeruväärselt.
p
Pis T. jouss/ 6. veebruar 2019 21:10
"Igast vastuargumendist saavad kloori- ja ökoemmedeks tituleeritud aga hoogu juurde"...kõige eest tuleb vastust kanda, ka sõnade eest. Pea seda meeles siis!
t
Tuutu plika/ 6. veebruar 2019 21:07
Palju sa ise oled vaktsiinesaa nud, et aju niisukest häiret annab?
m
Mimoos/ 6. veebruar 2019 18:32
Usutakse igat juttu... naised saunas rääkisid!!!