Eesti uudised

Eesti Raudtee peakontor leidis uue kodu 300 meetri kaugusel vanast (6)

Juhan Haravee, 5. veebruar 2019 21:52
VANA, AGA KALLIS: Toompuiestee tänava maja osutus raudteelastele hirmkalliks.Foto: Martin Ahven

Riikliku äriühingu kolimist seiravatele kriitikutele tundub kahtlane ettevõtte tippjuhi kunagine seotus välja valitud üürileandjaga. ASi Eesti Raudtee juhtkond ei näe selles kokkusattumuses vähimatki probleemi – konkursil valiti odavaim pakkumine!

Eelmisel neljapäeval riputas AS Eesti Raudtee oma kodulehele uudise, et alates veebruarist toimetab riigile kuuluva äriühingu peakontor uuel aadressil Telliskivi 60/2, mis asub sealse loomelinnaku Balti jaama poolses servas.

Eesti Raudtee endine peakorter Toompuiestee tänaval, kus firma logo siiani uhkelt klaasist väliseinal laiutab, on uuest linnulennul vaid 300 m kaugusel. Skeptikud ei tahtnud kiiret kolimist uskuda ja käisid oma silmaga veendumas, kuidas aktsiaseltsi raudteelased oma kraamiga üle Balti jaama perroonide ja relsipaaride Telliskivi loomelinnakusse jooksevad. ( "Kahjuks on selle lause sisu ning toon väga vastuolus kasvõi juba ohutusreeglitega, raudteel käimine on keelatud ning kahetsusväärne, et te nõnda selle sõnastasite, sest me just üritame tugevalt seda inimeste teadvussesse viia, et see teguviis pole seadusega kooskõlas," kommenteeris Eesti Raudtee kommunikatsioonijuht Monika Lilles).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.07.2019
EESTI TRANSIIDIÄRI PÄÄSTMINE: vaaditäis Gruusia veini ja hunnik raha Moskvasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee