Sisuturundus

Hot Lips soovitab – need on parimad kingitused sõbrapäevaks! 

Hot Lips, 6. veebruar 2019, 09:33
Foto: Envato Elements
Sekspood Hot Lips teab, mis on need kõige paremad ja vallatumad kingitused armsale inimesele.

Satisfyer Vibes. Vibraatori siidmatt pealispind ja paindlik vars, samuti nahasõbralikust silikoonist kliitoristimuleerija paitavad elegantselt naise kurve. Nii ulatuvad 12 erutavat vibratsiooniprogrammi kõikide naise lemmikkohtadeni ja seda muljetavaldava jõuga – nii vaginaalselt kui ka klitoraalselt.

Satisfyer Pro 2 kliitoristimulaator. Intensiivsete naudingulainetega ja kõditava pulsatsiooniga Satisfyer Pro 2 pakub erutavat puutevaba kliitoristimulatsiooni. Satisfyer Pro 2 on just see, mida naised soovivad. Oma ovaalse peaga, innovatiivse vaakumtehnoloogiaga ja puutevaba massaažiefektiga tagab see lelu enneolematu naudingu. Tänu sellele vibraatorile ei aruta me rohkem seda, kas saad orgasmi, vaid seda, kui kiiresti ja mitu korda.

Satisfyer Pro 4 paaridele. Tegemist on seksleluga nendele paaridele, kes tahavad nautida rohkem ja kogeda uskumatuid hetki koos. Seda ei tasu aga segi aja tavapärase paaride vibraatoriga, sest see on täiesti uudne lahendus. On oodata ilutulestikulist hulka orgasme!

G-punkti vibraator. Erootilise G-punkti stimulatsioon meeldib igale naisele. See võrgutab oma pehmelt siidise Touch-pealispinnaga, erootiliselt paisutatud kuju ja 12 hingematvalt intensiivse vibratsiooniprogrammiga. Julge kombinatsioon painduvast varrest ja ülaosast painutatud tipust muudavad Charming Smile’i ainulaadseks G-punkti eksperdiks, kes teab täpselt, millist nuppu sinu puhul tuleb vajutada. Tänu oma kompaktsele kujule mahub see ideaalselt sinu käekotti.

Mini Strap-on dildo. Vallatud mängud plaanis? Miks mitte! Mini strap-on dildot saab kasutada, kui soovite proovida esimest korda anaalseksi. Alati on parem alustada väiksemast suurusest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee