Eesti uudised

VIDEO | Mupo: Põhja-Tallinnas valesti parkivad sõidukijuhid teevad lumekoristustööd võimatuks (17)

Toimetas Annika Erg, 4. veebruar 2019 18:57
Foto: Mupo
Esmaspäevane kontrollreid Põhja-Tallinnas näitas, et sealsed elanikud ei hooli liikluskorraldusvahenditest ning pargivad neid eirates otse keelutsoonis. Mis kõige halvem – keelatud kohas parkimine on viinud olukorra selleni, et lumekoristusmasinad ei saa oma tööd teha ja niigi puuduliku lumekoristuse tõttu kitsaks jäänud tänavatel muutub olukord veelgi hullemaks.

Mupo saadetud pressiteates seisab, et kahe tunni jooksul korraldatud kontrollkäigul Vabriku, Valgevase, Malmi ja Volta tänaval tabasid mupo Põhja-Tallinna piirkonnainspektorid 50 rikkujat - kõik valesti pargitud sõidukid asusid liiklusmärkidega reguleeritud alal, kus parkimine on keelatud kord nädalas kolme tunni jooksul. Seda just tänavapuhastuse teostamise eesmärgil. Trahvi sai 20 sõidukiomanikku ja suulist selgitustööd tehti kümnele juhile.

„Rohkem lihtsalt ei jõudnud, kell sai enne 12 ja meid ootasid teised töökohustused. Olukord oli tegelikult päris masendav. Mis mind kõige rohkem hämmastab - kõik on tehtud selleks, et inimesel oleks parem, mugavam ja turvalisem. Sa ei pea tegema midagi muud, kui pargi oma auto üks kord nädalas kolmeks tunniks veidi eemale – see ei ole ju liiga raske!“ ütles Põhja-Tallinna peainspektor Pavel Boitsov. „Vestlesime ka lumekoristusfirma esindajatega, kes nurisesid, et ei saa oma tööd teha.“.

Mupo Põhja-Tallinna inspektorid plaanivad järgmist kontrollkäiku juba homme. „Anname praegu selle info meedia kaudu ja loodame, et homme nii palju trahve välja kirjutama ei pea“.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee