Juhtkiri

Juhtkiri | Erakondade liikmeskond vajab ülekontrollimist (16)

LISA KOMMENTAAR

nospel 5. veebruar 2019 09:35
Aga kes andis ajakirjandusele õiguse seda väita, et kriminaalkorras karistatu ei tohi olla erakonna nimekirjas? Inimene on saanud oma karistuse ja kõik. Edasi on tal täpselt samasugused õigused kui teistel. See nõiajaht lõhnab inimõiguste rikkumise järgi ja on aja küsimus kui keegi selle asja kohtusse annab sest ükski seadus ei keela ei kandideerimist ega ka erakonnas olemist kui sinu karistus on kantud ja kustunud!
4. veebruar 2019 13:17
KELLE huve selline "avalikustamine "teenib? Ikka mõne sellise erakonna huve, kel reitinguga probleeme. Selle heaks liidetaks kokku 20 aasta tagused liiklusrikkumised, poisitembud ja mingid kaasaegsed maksuvaidlused ning pannaks suurelt kirja SELLES erakonnas on nii-ja niipalju kurjategijaid.Just taolise käsitluse tõttu l ei pööra valija enam neile "paljastustele" tähelepanu
4. veebruar 2019 13:11
Küllap vist ! AGA MITTE NII, nagu seda praegu valimiskampaania käigus on tehtud: SUUR pealkiri : selles ja selles erskonnas on selliseid ja selliseid kurjateguijaid ja seaduserikkujaid Ja , kui teisiti ei oska, siis ikka KÕIGI erakondade kohta võrdsetel alustel. Mitte kiirusepületajad ja altkämksuvõtkjad ühes summas koos.
kokkusurutud pihk 4. veebruar 2019 11:41
vaata alt- voi pealtpoolt parteilane oma hädadega jääb ikka samaks
Toomas Alatalu 4. veebruar 2019 11:19
Kuna pidin olude sunnil vaatama äriregistrist oma parteilist kuuluvust, siis leidsin sealt, et olen olnud ka EKRE liige, mis teps pole õige. Arvatavalt on asi selles, et keegi on kunagised Rahvaliidu liikmed kõik üle kandnud EKRE liikmeiks kui üks osa RList tõesti ühines EKREga . Suurem osa RList oli aga ammu siirdunud mujale. Ehk siis küsimus - kes seda rehnutit äriregistris peab? RIK pole mulle siiani vastanud. Kas kõik kunagi kuhugi kuulunud teavad, et - nagu välja tuleb - nad ISE peavad üle vaatama, mis äriregistris kirjas!? See on ju kuritegelik käitumine nende suhtes?
E 4. veebruar 2019 09:14
See et erakonnad saavad riigieelarvest raha liikmete arvu pealt ei ole õige.Nad polegi huvitatud kellegi välja viskamisest.Samas enamik nõndanimetatud jutumärkides liikmed ei maksaka liikmemaksu.Nende arvelt saavad aga igal aastal raha riigi kassast.Oli aeg kui tehase värava taga oid tööpäeva lõpul värbajad .Auto kõrval olid odava Pilsneri õlle kastid.Kes oli nõus liikmeks astuma sai tasuta ühe õlle.Selleks pidi ainult andma oma isikuandmed ja allkirja.Rohkemaks ei kohustatud.Selleks et puhastada need nimekirjad nendest liikmetest ja ka surnud liikmetest ongi tarvis teha resstarti.Riigivargus
Need 4. veebruar 2019 08:14
krimid ju krimisid esindavadki.
RS2 to nõukaaja vanem mees 4. veebruar 2019 07:10
Ja, jaa, TUBLIMAD: alustades jossiv,stalinist, vladimir lrmimist,trotskist, ježovist, jogodast,ždanovist,molotovist,nikitast. Need on ainult rida KÕIGE TUBLIMATEST, ha-ha-ha-ha. Muideks kõik nad olid pooliku haridusega. ;)

juga 4. veebruar 2019 01:27
Aga palgaline, vaheta vähemalt kirjapilti, kui tahad usutav olla. Kohe näha ju, et sama inimese kätetöö, artiklist artiklisse. Närviline, üle sõna-paari suurte tähtedega midagi rõhutada püüdev stiil.
Alias: EKRE 3. veebruar 2019 22:29
Ma ei tea, mis maailmas teie elate, kuid meedia+sotsmeedia on täis uudist, et EKRE viskas oma ridadest välja 201 karistusregistris olevat liiget. Õhtulehe ajakirjanikule meeldetuletuseks - objektiivsus ja ajakohasus enne kirjutise avaldamist peaks olema teie A ja O, sest EKRE mehetegu toimus oluliselt varem, kui teie käesoleva artikli ilmumine. Teie ametikoha tõttu ei saa kyll uskuda, et te seda uudist enne oma kirjutise avaldamist ei teadnud. (https://www.postimees.ee/6512037/ekre-arvas-201-liiget-erakonnast-valja)
NLKP-s ei olnudki peale kriminaalide kedagi ! 3. veebruar 2019 22:11
Need inimesed, kes olid oma nahal tunda saanud kahtkümmend nelja aastat kommunistlikku õnne, teadsid juba 1941. aastal seda, mida ei teadnud veel keegi maailmas: et kogu maakeral ja kogu inimkonna ajaloos pole olnud õelamat, verisemat ja ühtlasi kaval-riukalikumat režiimi kui bolševistlik, mis ise nimetab end “nõukogulikuks”.
Korralikud bolsevikud ! 3. veebruar 2019 22:09
Me unustame kõik. Me ei mäleta olnut, ajalugu, vaid ainult seda sissetambitud punktiiri, mida ongi tahetud lakkamatu tampimisega meie mällu taguda.
küsimus 3. veebruar 2019 21:25
Millal sai kommunist Raivo Aegist isamaalane?
Ma jälgin väga 3. veebruar 2019 21:15
uudiseid ja ootan pikisilmi suursündmust. Reformipättide nimekirja. Ma ootan ja ootan aga midagi ei juhtu. Seal vist niipalju pätte, et siis peaks kogu ladviku välja vahetama. Siit ka tõestus, et Õhtuleht ja ülejäänud peavoolumeedia on Reformipättide käpa all. Aga mine sa tea äkki ikka tuleb see nimekiri. Ju neil on rohkem aega vaja, et kõige hullemad kriminaalid ruttu välja visata.
eks varastavad rahva nüüd päris paljaks 3. veebruar 2019 21:14
sinikael 3. veebruar 2019 20:33
Milleks+kogu maa kommunimisfitseerimine