Eesti uudised

FOTOD | Kuperjanovlased mälestasid 100 aasta möödumist väeosa asutaja surmast

Toimetas Kristjan Väli, 2. veebruar 2019 18:41

5 KOMMENTAARI

t
Tubli mees kuid omad lasid selga./ 4. veebruar 2019 12:15
Tean et Tartumaa Mullavere mehed.
h
3. veebruar 2019 11:07
https://www.100kingitust.ee/ "Eesti 100" sümboolikat ja meeneid.
e
elektritsaabtasuta/ 3. veebruar 2019 06:32
Kui mitu tuumapommi kingib Eesti Venemaale igal aastal ? Teatavasti Eestimaa tanklatest saab osta vaid vene bensiini ja diislit. Eesti kingib Venemaale iga aasta mitu tuumaraketti... "Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit eurot, mis teeb 7500 eurot iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Jarmo Tuisk küsimuse. "
e
elektritsaabtasuta/ 2. veebruar 2019 20:10
1)Ajalugu tuleb hoida sest kes elab minevikuta see elab tulevikuta. Ajaloo muutmine kurjategijate tarbeks tekitab kaose... 2) Kaasajal relvade abil ei kaitsta kodumaad. Parim viis t ap pa vaenlast on anda talle narkootikume...majanduse ja panganduse abil okupeeritakse maid... 3) Eestis puudub eestlaste võim...Hannes Võrno sai pek sa vene maffialt...ja Eesti KV ei kaitsnud teda...Eesti kaitsmiseks tuleb luua Politsei organisatsioon. Siiani Eesti Politsei on kaitsnud vene-juudi maff iat.
e
elektritsaabtasuta/ 2. veebruar 2019 20:09
1)Ajalugu tuleb hoida sest kes elab minevikuta see elab tulevikuta. Ajaloo muutmine kurjategijate tarbeks tekitab kaose... 2) Kaasajal relvade abil ei kaitsta kodumaad. Parim viis ta pp a vaenlast on anda talle narkootikume...majanduse ja panganduse abil okupeeritakse maid... 3) Eestis puudub eestlaste võim...Hannes Võrno sai peksa vene maffialt...ja Eesti KV ei kaitsnud teda...Eesti kaitsmiseks tuleb luua Politsei organisatsioon. Siiani Eesti Politsei on kaitsnud vene-juudi maffiat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee