Sisuturundus

Saaremaa spaa tekitab elevust sensuaalsete pakettidega (1)

Arensburg Boutique Hotel&Spa , 4. veebruar 2019, 20:45
Foto: Envato Elements
„Paketid võimaldavad romantiliselt üksteisele pühenduda ja argielu unustada. Seega võib kinnitada, et pärast puhkust, esmaspäeval, on armastus sügavam ja kirg suurem. Lisaks valdab üleüldine rahulolutunne, sest olete saanud veeta üksteisega kvaliteetaega. Just nii saate kogeda seda kõige sügavamat ja puhtamat armastust,“ selgitab Arensburg Boutique Hotel & Spa turundusjuht Sigrid Jaanus. Veebruari sensuaalse paketi juures on juhendajaks tunnustatud Peep Õunapuu, High on Life festivali peakorraldaja.

Sensuaalsed paketid aitavad partneritel leida üles üksteise sügavusi. „Puudutatakse hinge, tuletatakse meelde kirg ning meenutatakse oma teisele poolele, kui oluline see on. Selle juures viiakse läbi erinevaid praktikaid ja hingamise harjutusi – näiteks, kuidas oma kaaslast puudutada, et see pai oleks palju sügavam kui lihtsalt pealiskaudne kallistus,“ lisab Jaanus. Varasem tantrakogemus ei ole vajalik.

Märtsi Sensuaalse lõõgastuspaketi juhendajateks on Liina Lemming ja Kristiina Saul. Paketi hulka kuulub paaridele mõeldud töötuba "Teekond sügava suhteni" ning õhtupoolikul algab "Teadliku puudutuse töötuba" naistele. Mehed saavad samal ajal spaas nautida klassikalist massaaži. Lisaks ootavad toas maasikad šokolaadis, hommikusöögid ja spaa kasutus.

Sigrid Jaanus kinnitab, et seni on olnud pakettide tagasiside positiivne ning huvilisi leidub. Ideaalne kingitus armsamale on pühendatud aeg, tähelepanu ja armastus, lisab Sigrid.

Pakettide kuupäevad:

15.-17. veebruari Sensuaalne puhkusepakett

15.02 kl 19-23 SOUL TOUCH- mänguline õhtu Arensburgis

16.02 kl 15-19 Tantra Flow for Couples/ paaridele 

15.-17. märtsi Sensuaalne lõõgastuspakett

15.03 kl 19 Armastuse Tempel - iseenda tões

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee