Maailm

LAVi kirikutegelased viskasid politseinikke „püha“ veega (5)

Toimetas Aare Kartau, 1. veebruar 2019, 15:30
Foto: Pixabay
Lõuna-Aafrika Vabariigis Motherwelli linnakeses juhtus ebatavaline intsident, kui politseinikud läksid vabastama aheldatud 20-aastast noormeest, kuid sattusid omapärase rünnaku ohvriks, vahendab TimesLive

Kohaliku kiriku ette aheldatud noormehe päästmist takistas trobikond naisi, kes viskasid ametivõime ämbritesse kogutud sooja veega, samal ajal karjudes: „Jeesus Naatsaretist, aja need saatanad siit minema!“.

Kiriku liikmed väitsid, et olid aheldanud noormehe tolle isa soovil, seetõttu, et tal olid uimastiprobleemid ning vägivaldsed kalduvused. Kohalike sõnul olevat noor Songezo Ntiyantiya muidu tark nooruk, kuid kui ta narkootikume tarbib, muutub ta vägivaldseks.

Päästetud noormees soovis peale läbielatud sündmusi lihtsalt õpingute juurde naasta ning kinnitas, et enam mõnuaineid ei tarbi.

5 KOMMENTAARI

a
Arne 2. veebruar 2019, 18:41
Musulmanidest niipalju, et Nõukogude Armees sõid sealiha niiöelda kahe suupoolega.
v
Vaevalt, et too vesi aitaks 2. veebruar 2019, 10:27
Too püha vesi omaks tõrjuvat jõudu vaid juhul, kui politseinikud olnuks moslemid. Sest millegi nii kristlikult rüvedaga üle valada lasta häbistaks iga prohveti poja ja mine tea, vahest suleks tulevikus tema ees ka paradiisiväravad.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee