Sisuturundus

Kraussi tõhusad puhastusvahendid on võitnud südameid – nüüd on need saadaval ka Solarises! 

Krauss, 1. veebruar 2019, 11:50
Foto: Envato Elements
Eesti firma Krauss on võitnud paljude koduperenaiste südamed sellega, et nende tooted on uskumatult tõhusad. Suurest edust tiivustatuna on Krauss toonud turule kaks uut efektiivset toodet, milleks on katlakivieemaldaja ja üldpuhastusaine. Hea uudis on see, et alates 1. veebruarist on tooted müügil ka Tallinnas Solarise keskuses.

Katlakivieemaldaja on fosforhappel baseeruv unikaalse koostisega puhastusaine, mis on sobilik just vees leiduvate mineraalsete ja bioloogiliste setete eemaldamiseks. Kõige sagedamini kasutatakse neid kohvi- ja espressomasinates, veekeedukannudes, pottides ja triikraudades. Toode lagundab efektiivselt ka suurema sette. See on loodussõbralik, lahustub vees väga kiiresti ning pärast kasutamist on nõusid ja seadmed kerge sellest puhastada – piisab vaid mõnest korrast veega loputamisest või läbipesemisest.

Kraussi üldpuhastusaine on aga siledate pindade puhastamiseks mõeldud preparaat, mis eemaldab kerge vaevaga mustuse nii pliidilt kui mööblilt, klaasilt ja peeglilt. See ei jäta pindadele jälgegi, ei pleegita ega riku mingil moel värvitud või lakitud pindasid. Toode kaotab hästi ka lemmikloomade eritiste ebameeldiva lõhna.

Lõhnatu üldpuhastusaine sobib nii köögi, vannitoa kui muude eluruumide siledate pindade puhastamiseks.

Loomulikult tasub tutvuda ka muude toodetega – eriti jõulude ja aastavahetuse paiku, kui suureneb köögi ja valamute kasutamine ning kahjuks ka ummistused. Krauss torupuhastusaine on oma efektiivsuselt number üks toode Eestis!

Vaata e-poest SIIT või otsi Kraussi tooteid poodidest SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee