Sisuturundus

Kingitus.ee soovitab: mida kinkida armsale inimesele sõbrapäevaks? 

Kingitus.ee, 1. veebruar 2019, 15:00
Foto: Envato Elements
Sõbrapäev on tulemas ning on aeg mõelda, mida kinkida armsale inimesele. Mis oleks see kõige romantilisem? Põnevam? Sensuaalsem? Südamlikum? Kingitus.ee annab nõu!

Šokolaadifondüü on iga maiasmoka unistus!

Šokolaadikausikese ümber istudes saab mõnusalt lõõgastuda ning erinevaid puuvilju ja väikseid desserte šokolaadi sisse pista. Tore seltskond ja meeldiv õhkkond on täiuslik kombinatsioon meeldivast ajaviitest.

Šokolaadifondüüsid leidub nii paaridele kui ka toredale sõpruskonnale.

Mõnus vaheldus igapäevaelu sekeldustest – 16. sajandist pärit mõisas!

Vihula mõis paelub oma õhustiku ja piltilusa asukohaga. Aeglase vooluga Mustoja jõgi lookleb ümber suursuguste vanade puude ja mahlaka rohelusega mõisapargi, misjärel laieneb vesiroosidega kaetud, väikeste saarekeste ja romantiliste kaarsildadega tiigiks. Kõige kaugemas tiigisopis on vana vesiveski ja tamm, kus avaneb maaliline vaatepilt tiigilt peegelduvale mõisakompleksile, taustaks lakkamatu veskitammi veekohin…

Kingitus sisaldab majutust hubases mõisahotellis kahele, rikkalikku hommikusööki, saabudes Vihula käsitööküpsiseid, tasuta parkimist ja tasuta wifi ühendust.

Foto: Toomas Tuul

Talvine lõbusõit Võrtsjärve jääl!

Võta koht sisse talvekardi rooli taga ja kihuta läbi lume ja jää! Kardid on varustatud naelrehvidega ja mõeldud maksimaalset sõidunaudingut pakkuma. See on tõeliselt äge talvine kogemus!

Elamust pakutakse sobiva ilma korral kuni märtsini. Kui Võrtsjärvel enam kihutada ei saa, saab kinkekaarti kasutada 333 elamuskeskuses Lätis sealsete elamuste nautimiseks.

Fotosessioon - kaunis mälestus terveks eluks!

Fotosessioonile saab minna nii üksinda, kallima kui lastega. Valmib kaunis ja efektne mälestus terveks eluks. Lisaks on Kingitus.ee valikus fantaasiaga vürtsitatud fotosessioone, aga ka buduaaripiltide tegemist. 

Foto: IRENE KOLLO

Akrobaatiline partnerjooga

Tegemist on joogatunniga, kus on kombineeritud paaris klassikaliste joogaharjutuste seeria mängulise, lõbusa ja akrobaatilise akrojoogaga, terapeutilise lendamise, tai jooga massaaži ning muude paarisharjutustega. Selline praktika annab võimaluse kaaslasega aega veeta, koos mänguliselt treenida, naerda enda üle ja koos paarilisega ning toob välja mugavustsoonist. Sobib osaleda nii elukaaslase, sõbra, sõbranna, vanema või lapsega. Eelteadmisi ega oskuseid osalemiseks vaja ei ole.

Militaarsugemetega elamusmatk Jussi nõmmel

Luureretked OÜ meeskond korraldab just teile kahele neljatunnise matka, kus on palju põnevat infot nii ilma tikkudeta tule tegemise kohta kui onni ehitamise tagamaadest. Instruktor tutvustab Jussi nõmme tekke lugu ja pakub kosutavat kõhutäit kaitseväelaste toidulauaga sarnaselt, mida ise katelokkides valmistate. Saate selga patrullkoti, kus on kogu vajaminev varustus. 8 kilomeetrit elamust on paras treening nii suurele kui väikesele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee