Sisuturundus

Kuidas tagada tõeliselt kvaliteetne muusikaelamus? 

Tedra.ee, 6. veebruar 2019, 10:41
Foto: Envato Elements
Järjest rohkem inimesi muretseb koju teleka juurde korralikud kõlarid. Sest mis oleks veel parem kui vaadata telerist filmi sellise kvaliteediga nagu oleksid kinos?

Ruumilise heli elu-, magamis- või lastetuppa viimiseks sobib uus Bose Soundbar 500 kõlar. Tegu pole lihtsalt ühe kõlariga, vaid kompaktsesse korpusesse peidetud viimase detailini läbi mõeldud helisüsteemiga, mis pakub märksa rikkalikumat heli kui ükski teine selles suuruses soundbar.

Tõsi küll, Soundbar on esimene samm teel täiusliku kodukinosüsteemini. See tagab telerile väga hea ja kvaliteetse heli, kuid päris kinoefekti Soundbar üksi siiski veel pakkuda ei suuda. Kui hoogsat heli tundub olevat vähe, võib Soundbar’iga ühendada kuni kaks bassikõlarit Bassimoodul 500, mis muudab madalad helid tajutavaks ka läbi särgi.

Samuti on hea Soundbar asjakohane, kui tahad kuulata muusikat arvutist või telefonist. Muusikaline elamus on kõige rahuldustpakkuvam just siis, kui see on kvaliteetne ja seda mistahes helitugevuse juures. Bose Soundbar 500 töötab nii wifi ja Bluetoothi vahendusel, ilma et helikandja peaks läheduses olema.

Tänu Bose Music äpile võid Soundbari liita ka teisi Bose tooteid ja katta kogu maja ühtse Bose kõlarite süsteemiga. See tähendab, et kui kuulata üht lugu elutoas, saad liikuda vabalt teise maja otsa – ilma et jääksid ilma ainsastki fraasist oma lemmiklaulust.

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee