Foto: Envato Elements
Sisuturundus
1. veebruar 2019 15:01

Kriimustatud nutiseadmed on paras peavalu – kuidas neid kaitsta?

Keegi ei soovi, et armsad nutiseadmed või prillid saaksid rikutud ja kriimustatud. Kuidas neid võimalikult efektiivselt kaitsta? Üks ideaalne viis on GoGoNano Liquid Shield kriimuvastane ekraanikaitse, mis on spetsiaalselt loodud arvutite, prillide, mobiiltelefonide, mängukonsoolide, kaamerate ja tahvelarvutite kaitsmiseks igapäevaste kasutusjälgede ning kulumise eest.

GoGoNano Liquid Shield kriimuvastane ekraanikaitse toimib juba kõige pealmisel pinnal, kus leiab aset kokkupuude võõrkehaga, tagades sedasi seadme kauakestva kaitse. Toode katab arvuti või nutitelefoni ekraani nähtamatu kihiga, mis kaitseb seadet kriimustuste eest ja vähendab sõrmejälgede teket. Ekraan näeb välja palju puhtam, selgem ja värviküllasem. Vedel kriimuvastane ekraanikaitse on vee baasil valmistatud biolagunev ja loodussõbralik toode.

Liquid Shield asendab kõiki ebamugavaid plastikust ekraanikaitsjaid ja kaitsekilesid. Ühest Liquid Shield ekraanikaitsme komplektist piisab, et kaitsta suurem osa elektroonikast oma kodus. Peale kandmine on mullivaba, kiire ja äärmiselt lihtne.

Teine GoGoNano hitt-toode on Stay Dry tekstiili ja nahakaitse aerosool, mis muudab sombuse ilmaga elu lihtsamaks – vihma, lume või lörtsiga pole vaja muretseda, et jalatsid saaksid läbimärjaks või määritud. Samuti on see heaks kaitseks soolarantide vastu, mis tekivad meie soolatud lumistel tänavatel äärmiselt lihtsalt.

GoGoNano tooted on loodud Eestis.

Uuri lähemalt GoGoNano toodete kohta www.gogonano.com!