Galeriid

JAANUAR PILDIS | Ärikaksik pääses vangikongist, Sünne Valtri asendati brüneti kaunitariga, Õhtulehe fotograaf paljastas petva poiss-sõbra 

Toimetas Geidi Raud, 31. jaanuar 2019 12:00
Edvin Petrovi uue bändi Topeltmäng esimene esinemine Tartus Aleksandri pubis.Foto: Aldo Luud
2019. aasta esimesse kuusse mahub nii kurbi kui rõõmsaid fotojäädvustusi. Nurmiko aiandi omanike jaoks algas aasta tragöödiaga – nende elutöö süttis uusaastaraketist ja põles mõne tunniga maani maha. Rõõmustav on aga alnud aasta "Võsareporterist" tuntud ärikaksik Teet Märtmani jaoks – ta sai 16. jaanuaril vanglarüü seljast heita ja vabadusse kõndida. 

EKSKLUSIIVFOTOD | Skandaalne ärikaksik Teet Märtman sai vanglast välja

Võsareporterist tuntud ärikaksik Teet Märtman sai 16. jaanuaril vanglast välja.Foto: Robin Roots

Samal teemal

Peeter Võsa poolt kuulsaks tehtud ärikaksik Teet Märtman (32) mõisteti mullu oktoobris vangi süüdistatuna alaealisega vahekorras olemises, prostituudi peksmises ning mitmetes ehitustööde kelmustes. Vahi all viibis ta juba möödunud aasta kevadest. 16. jaanuari keskpäeval, pääses mees taas vabadusse. Teet ei soovinud intervjuud anda ja teatas, et temal on väga kiire. Küsimuse peale, mis ta oma eluga peale hakkab ja millised on ta edasised plaanid, vastas mees lakooniliselt „ei kommenteeri“ ja tormas sõprade juurde, kes ootasid teda vangla parklas.

GALERII | Nurmiko aiandi pere: meie elutöö põles maani maha, aga politsei seda ei uuri!

Ilutulestikuraketist põlema süttinud Nurmiko aiandi olukord 2. jaanuaril.Foto: Martin Ahven

Nurmiko aianduskeskuse omanikke tabas uusaastaööl valus löök. Perele kuuluv aianduskeskus süttis õhku lastud raketist ning põles mõne tunniga maani maha. Päästjatel õnnestus säästa vaid tööstushoone. Eesti üks vanemaid ja suuremaid aiandusfirmasid Nurmiko aiand on pereettevõte, mis Reeli Ungersoni sõnul on oma kätega ehitatud ja südamega loodud. „Minu üleskutse oleks piirata rakettide ja ilutulestiku kasutamist,” ütleb Reeli Ungerson. „See on väga valus lugu. Üks rakett võib hävitada kogu teise inimese elutöö."

APPI, MU KUTT PETAB MIND! Millest räägivad meile uusaastapidustuste pildigaleriid ja mis jääb kaadri taha

Aastavahetuspidu Vabaduse väljakul.Foto: Erki Pärnaku

„Tänu sellele artiklile sain teada, et mu kutt petab mind ja valetas mulle,“ kirjutas Õhtulehele aastavahetuse pidustuste pildigaleriist tuttava näo leidnud tütarlaps. 

Palgaline teatrivaataja Alissija: „Viimane etendus oli täpselt nii halb, et olin õnnelik selle töö otsasaamise üle!“

Kinoteatri palagline teatrivaataja Alissija-Elisabet Jevtjukova oma viimasel tööpäeval.Foto: Robin Roots

„Eesti laulu“ poolfinalist Victor Crone: muusika ja meditatsioon aitavad pingeid maandada

„Eesti laulu“ poolfinalist Victor Crone.Foto: Tiina Kõrtsini

Tänavusel „Eesti laulu“ konkursil paistab teiste seas silma ka Rootsi laulja ja laulukirjutaja Victor Crone, kelle võistluslaul „Storm“ pääses 24 poolfinalisti sekka. Loo autorite seas on lisaks andekale Rootsi muusikule ka Eesti popmuusika gurud Stig Rästa, Fred Krieger ja Vallo Kikas. „Storm“ on juba praegu püüdnud korralikult tähelepanu nii Eestis kui mujal Euroopas. See, kas ajalugu kordub ja Eestit esindab Eurovisioni lõppvõistlusel taas rootslane, selgub juba paari nädala pärast.

GALERII | Ansambli Topeltmäng esimene avalik esinemine pani rahva hulluma!

Edvin Petrovi uue bändi Topeltmäng esimene esinemine Tartus Aleksandri pubis.Foto: Aldo Luud

18. jaanuari õhtul sai rahvas osa ajaloolisest hetkest: oma esimese avaliku esinemise tegi värske ansambel Topeltmäng. Möödunud aasta lõpus, pärast menubändi Patune Pool laialiminekut otsustas bändi liige Edvin Petrov alustada uut muusikaprojekti. Kose uusaastapeol tutvus muusik noore ja andeka Rakverest pärit neiuga Regina Sundejevaga ja nii sündis uus tantsubänd Topeltmäng.

Varahommikul kaunistas taevast veripunane kuuvarjutus

21. jaanuaril leidis aset verekuu varjutus.Foto: Teet Malsroos

21. jaanuari varahommikul võis Eestis enne Kuu loojumist näha korraga nii kuuvarjutust kui ka superkuud. Rahvasuus superkuuks nimetatav nähtus tekib siis, kui Kuu on oma veidi väljavenitatud orbiidil Maale kõige lähemas asendis ja samal ajal on ka täiskuu moment, selgitas Tartu observatooriumi teadur Tõnis Eenmäe. Eesliide „super“ tuleb tema meelest vast eelkõige sellest, et Kuu näiv läbimõõt taevas on sellel ajal kõige suurem ja seepärast on ka heledus suurim. Peale superkuu nägi esmaspäeva varahommikul ka kuuvarjutust.

22. jaanuaril esilinastus kauaoodatud „Klassikokkutulek 3: Ristiisad“. Triloogia viimane osa on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra – Mart, Andres ja Toomas tulevad jälle tagasi, et leida geniaalsed lahendused oma eluprobleemidele.

22. jaanuaril esilinastus "Klassikokkutulek 3: Ristiisad".Foto: Robin Roots

VÕIMAS! Võrkpallinaiskond seljatas Soome ning sõidab EMile! + GALERI

Peatreener Andrei Ojametsa emotsioon, kui naiste võrgukoondis EM-finaalmängudele pääses. Foto: Erki Parnaku

Eesti võrkpalli rahvusnaiskond tegi Soomes ajalugu. Meie vollenaised jõudsid esimestena olümpiakavva kuuluval pallimängualal EM-finaalturniirile. Otsustavas valikmängus alistati võõral väljakul soomlannad 3:1 (25:20, 15:25, 25:14, 25:17). Peatreener Andrei Ojamets saatis otsustavaks mänguks väljakule järgmise kuuiku: Julija Mõnnakmäe, Nette Peiti, Kristiina Miilen, Liis Kullerkann, Kerttu Laak, Kristel Moor ning liberona Kristi Nõlvaku.

NII SEE JUHTUS | Otepää suusapidu pakkus rõõmu ka Eesti fännidele

Naiste sprindi veerandfinaalis oli osade suusatajate jaoks Maa külgetõmbejõud tugevam, kui teistel. Foto: Aldo Luud
Meeste sprindi võitja Johannes Hösflot Kläbo inspekteeris, kui kaugel konkurendid on. Foto: Aldo Luud

Mai Palling on tagasi teles ja veab noortesaadet „Nova“ 

Mai Palling Foto: Stanislav Moshkov

Mai Palling on telemajas tagasi! Päevakajalises «Ringvaates» karastunud reporteri uus väljakutse on teleekraani ette meelitada noored, kel muidu jagub silmi ainult YouTube’i jaoks.

Ja lõpetuseks nunnu koerapilt!

Fotograafi koer läks härma.Foto: Teet Malsroos

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee