Eesti uudised

LKF: Taxify on blokeerinud Mupo telefoninumbrid, et nad ei saaks juhtide tegevust kontrollida (6)

Geenius; Delfi, 25. jaanuar 2019 18:06
Foto: Tiina Kõrtsini
Kujutage ette näiteks olukorda, kus alkoholimüüja ütleb järelevalvet teostavale organile, et te käite meid liiga tihti kontrollimas, me keerame ukse teie jaoks kinni, kui tahate tulla, siis kindlal ajal, kui me valmis oleme. Selline asi on juhtunud Taxify ja Mupoga, kellest viimane peaks kontrollima esimese tegevust, aga Taxify on blokeerinud Mupo telefoninumbrid, kirjutab Geenius.ee.

Reedeses Raadio 2 “Tehnikakodanikud” saates väitis liikluskindlustuse fondi (LKF) juht Mart Jesse, et Taxify on asunud piirama Taxify üle järelevalve teostamist. Kuigi raadiosaates tõi Taxify kaasasutaja Martin Villig välja, et tema ei ole kuulnud, et nad millegi taolisega tegeleksid. Ettevõtte kõneisik Karin Kase kinnitas, et nad on telefoninumbreid blokeerinud, mille seas on ka mupo numbreid.

Mupo juht Aivar Toompere kommenteeris, et Taxify pole linnale olnud vastutulelik partner sõidukikaartide kontrollimiseks, kirjutab Delfi

Toompere teatas lühikommentaaris, et mupo ei sega kuidagi Taxify tööd. "Vastupidi, mupo kontroll keskendub just nendele juhtidele, kellel puudub sõidukikaart, aga kes on tehnoloogia platvormil aktiivsed," sõnas Toompere.

"Kui Taxify väidab, et see segab nende tööd, siis on nad oma tegevusega libedale teele astunud. Süüdistuste toon mupo aadressil näitab, et Taxify ei soovigi oma teenuste kvaliteeti parandada," lõpetas Toompere lühidalt.

Uurides Toomperelt, miks teeb mupo valeväljakutseid, mille osas Taxify nurisenud on, kostis Toompere, et väljakutseid tehakse ainult neile juhtidele, kellel ei ole sõidukikaarti või on mingi muu rikkumine. "Asjatult kedagi kontrollimiseks välja ei kutsuta, kontroll tehakse ikka enne ära," lisas mupo juht.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee