Eesti uudised

EAS-i toetusega reisiplatvormi arendanud britt jättis paljud kliendid pika ninaga (5)

Ärileht, 24. jaanuar 2019 08:00
Foto: Teet Malsroos
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt ligi 15 000 eurot starditoetust saanud iduettevõtte TravelUnion OÜ inglasest asutaja Charles Harris jättis võltsitud broneeringute ja maksekorraldustega paljud kliendid tühjade pihkudega.

Ühemehefirmalt on praeguseks saanud tüssata üllatavalt lai seltskond: Tehnopol, start-up-programmis tema mentoriks olnud IT-ettevõtja, EAS ning reise broneerides suuri summasid kulutanud kümned kliendid.

Üks anonüümsust palunud Harrise pettuse ohver meenutas, et inglasel oli kombeks oma äriplaanist palju rääkida ja mingil hetkel hakkasid sõbrad-tuttavad briti kaudu lennupileteid ja majutust ostma.

Mingi nipiga õnnestus Harrisel pakkuda reise ja ööbimist veidi odavamalt kui firmade kodulehel, kuid saanud kliendilt raha kätte, saatis inglane ühel hetkel teate lennupiletite tühistamisest, kuhu oli lisatud võltsitud väljavõte raha tagasi kandmise maksekorraldusest. Pärast võltsingu välja saatmist oli inglasel komme kaduda nagu vits vette ja kõikide jamade vahel sulges mees ka oma sotsiaalmeediakontod.
 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee