Sisuturundus

Decus kliiniku 5 lemmikut iluprotseduuri – mida naised eelistavad? 

Decus kliinik, 25. jaanuar 2019 16:30
Tallinnas avati hiljuti Eesti esimene iluprotseduuridele keskenduv elustiili kliinik, mis on mõeldud nii naistele kui ka meestele. Decus kliinik spetsialiseerub kosmeetilisele meditsiinile ja võimalikult väheste torgetega ravile plastkosmeetika operatsioonide valdkonnas. Millised on aga seniajani kliiniku viis kõige populaarsemat protseduuri? Artikli lõpus on ka sooduskood!

1. ClearLift

ClearLift on intensiivne lasernoorenduse protseduur, mis võimaldab ühe korraga valutult, kõrvalmõjudeta ja taastumisperioodita pinguldada nahka ning vabaneda paljudest nahaprobleemidest.

Tänu väga lühikesele impulsile läbib laserkiir valutult naha pealiskihi ja moodustab sügavas kihis mikroskoopilisi haavu, mille tulemusel käivituvad nahas taastumisprotsessid – organism hakkab aktiivselt tootma elastiini ja kollageeni, nahk uueneb ja tugevneb, kortsud silenevad. Tänu otsikute süsteemile on arst-kosmetoloogil täielik kontroll impulsi sisenemissügavuse üle, seetõttu võib protseduuri teha tõhusalt ning ohutult nii silma- ja suuümbruse kui dekoltee ja kaela õrnal nahal. Just see eristab ClearLifti tehnoloogiat teistest lasertehnoloogiatest.

2. Carbon peeling

Carbon protseduuril tehakse peelingut süsinikuga, mis on täiesti valutu ja tekitab mõnusat sooja efekti. Protseduuri eesmärgiks on surnud naharakkude eemaldamine ja naha uuenemisprotsessi käivitamine.

Aktiveeritud Carbon peelingu käigus kantakse kliendi nahale spetsiaalset laserotsikut kasutades süsiniklahus, mille omadus on tungida nahakihtidesse ja siduda nii mustust kui ka rasva. Samal ajal stimuleerib laser ka elastiini ja kollageeni tootmist ning parandab naha struktuuri.

Protseduur sobib akne, päikesekahjustuste, laienenud pooride ja liigse rasu tootmise, pigmendilaikude puhul.

3. Fotonoorendamine

Naha fotonoorendus on efektiivne meetod, millega vabaneda kõikidest fotovananemise tundemärkidest. Meetod põhineb intensiivse ilmpulssvalguse mõjul nahale. Dye-VL otsiku valgusvoog stimuleerib uute elastiini- ja kollageenikiudude sünteesi, parandab perifeerset vereringet, ainevahetust ja kudede troofikat (toitumist). Selle tulemusel täheldatakse naha pinguldumist, pooride ahenemist, jume ühtlustumist, fotovananemise tundemärkide kadumist.

Pigmendilaikude eemaldamisel süsteemiga Harmony XL ja valgusotsiku Dye-VL-ga saab vabaneda mõningatest defektidest juba pärast Decus kliiniku esimest külastust. Valgusvoo mõjul liigsed pigmendid kuumenevad ja lagunevad. Veresoonte patoloogiad kaovad või vähenevad hemoglobiini hüübimise tõttu ja melaniini lagunemisega kaasneb pigmendilaikude heledamaks muutumine.

Mida tumedam on laik, seda rohkem valgusenergiat ta neelab ning seda märgatavam on efekt kohe pärast seanssi. Tänu otsiku Dye-VL alalisele sisseehitatud jahutussüsteemile on protseduur üldiselt valutu, tunned vaid kergeid torkeid.

4. Laserepilatsioon

Epilatsiooniprotseduur Soprano Ice on unikaalne karvade püsieemalduse süsteem firmalt Alma Lasers, oma valdkonna liidrilt. Erinevalt teistest turul olevatest laseritest aitab Soprano Ice saavutada soovitud tulemuse valutult ja kõrvalnähtudeta. Sadade kogu maailma arstide kogemus kinnitab, et sellel süsteemil pole võrdset protseduuri efektiivsuselt ja mugavuselt.

Spetsiaalne otsik kiirgab valgusvoogu energia ühtlaseks jaotamiseks. See omakorda soojendab sügavaid nahakihte epidermist vigastamata – tähendab, et karvasibulat mõjutab mitte ainult kiir, vaid ka laseri soojusenergia, mis soojendab seda märgatavalt. Teatud temperatuuril karvasibul hävib. Selleks läheb vaja maksimaalselt 10 impulssi. Spetsiaalne safiirist otsik jahutab ja kaitseb nahka soojuse mõju eest, mis võimaldab teha protseduuri täiesti valutuks.

5. Profhilo biomodelleerimine

Decus kliinikul on täiesti uuelaadne protseduur, mida pakutakse seni ainsana Eestis.

Profhilo biomodelleerimine on noorendamise innovaatiline meetod, mille peamine eesmärk on parandada lõtvumist, nõrkusi ning problemaatilisi piirkondi: kael, käed ja õlad. Profhilo noorendamismeetod on arendatud välja Šveitsi suurima ravimitööstuse IBSA firma poolt, kes on hüaluroonhapet ning seda ainet sisaldavate toodete juhtivliider ning tootja.

Kasutades sooduskoodi ÕHTU15, saad esimesele visiidile 15% soodsama hinnaga!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee