Eesti uudised

Kuidas naine õnnelikuks teha ehk Milline energia pulbitseb meestejooga tunnis (16)

Rein Sooving, 20. jaanuar 2019 23:40
MEESTEJOOGA: Joogaharjutuste sihiks on võtta niuetes asuv kiimaenergia ning muundada millekski kõrgemaks ja vaimsemaks. Seksuaalenergia liigub! Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press

„Energia peab liikuma juurtšakrast ülespoole!“ soovitab ülikoolis energeetikuks õppinud joogaõpetaja tunnis, kuhu on oodatud ainult mehed. Selle teema on seksuaalsus. Õhtulehe reporter võtab lillal joogamatil asendi sisse ja sukeldub ülepeakaela tšakrate ja energiate liikumise maailma, mis – oh üllatust! – paljastab tema ootamatult nõrgad kohad.

Millised mured vaevavad Eesti meest ja tema seksuaalsust aastal 2019? On meie isased ehk liiga mahasurutud ja represseeritud? Jääb ju töö ja stressi kõrvalt va vanainimeste asjaks aina vähem aega ja energiat. Või hoopis vastupidi – äkki on meie meestel kombeks oma väärtuslikku jõudu hoopis nelja tuule poole tühja pritsida? Neile põhimõttelistele küsimustele lubab leida vastuse meestejooga tund, mille alateema on seksuaalsus.

Tegelikult on seksuaalsus kõigest esimene teema Isvara joogakooli pakutavas meestele mõeldud seerias. Esimene, kuid see-eest konkurentsitult põnevaim. „Seksuaalenergiast oleneb elus edasiminek, väekus ja efektiivsus,“ tutvustab tundi kooli koduleht. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.01.2019
Üheksa põhjust, miks kaaluda hilisõhtutel treeningsaali minekut
09.01.2019
50 NIPPI | Akrojooga soosib inimeste omavahelist suhtlemist ja usaldamist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee