Foto: Mattias Tammet
Siim Randla 19. jaanuar 2019 07:21
Turvafirma G4S töötaja andis politsei kätte mehed, kes püüdsid Tartus taaraautomaati üle kavaldada, kleepides pudelitele pandimärgid.

See pole kaugeltki esimene kord, kui pandimärgipettusega üritatakse kasu saada. Turvafirma kommunikatsioonijuht märgib, et nii võttis näiteks turvatöötaja Valga kaupluses kinni mehe, kes üritas tagastada taarat, millele oli ise pandimärgid kleepinud. Valgas saadi kätte teinegi mees, kes sisestas taaraautomaati pudeleid ja purke, millele olid peale kleebitud paberist triipkoodid. Tal õnnestus taarat sel viisil ära andes saada üle viie euro. Temagi anti üle politseile. 

Õhtulehele teadaolevalt on varasemalt toodud  Lätist pudelid, milliseid Eesti taarapunktid vastu ei võta. Kuna kood on võltsitud, siis petised saavad raha – taarapunkt aga pudeli, mis neil tagastamisele ei kuulu.

Samal teemal

Kommentaarid  (59)

Tava 14. juuni 2019 10:10
No 5euri, aga sealt läheb asi edasi. Politseinik saab tööd. Pärast seda antakse asi kohtu süsteemi. Kohtunik saab tööd. Seal neid vahe tegelinskeid palju.Nii annab see 5euri teenija tööd paljudele. Ja nemad saavad selle eest kordades suuremat palka. Nii, et ta on tööandija ja peaks talle juurde maksma raha.
Siim 21. jaanuar 2019 19:00
Mis tähendab, et normaalsed inimesed seal käi? Mina küll nii rikas ei ole, et taarat prügikasti visata kui selle eest raha tagasi saab...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS