Eesti uudised

Politseinik hoiatab lapsevanemaid roppust ja nilbust täis "Eestlaste kolmnurga" grupi eest  (16)

Kadi Raal, 18. jaanuar 2019, 17:52
Foto: Õhtulehe arhiiv
Politseinik Maarja Punak hoiatab lapsevanemaid enam kui 64 000 liikmega Facebooki grupi "Eestlaste kolmnurk" eest ning soovitab neil oma järeltulijatele võimaldada arendavamaid tegevusi ja keskkondasid. 

"Tegemist ei ole (anti)reklaamiga neile isikutele ega grupile, vaid meeldetuletusega, et lapsevanema roll noore inimese kujunemisel on oluline ning siinkohal võiks lapsevanem grupis käsitletavad teemad kodus jutuks võtta ja pakkuda välja keskkondi või tegevusi, mis on noore arengut rohkem toetavad," ütles Punak. 

Konstaabel sõnas, et keskkond, milles noor viibib, mõjutab teda igal juhul. Ka siis, kui ta ise ei postita ega kommenteeri. "Eestlaste kolmnurgas" leidub Punaki sõnul palju heatahtlikke naljahambaid, kuid on ka neid, kes 12-13aastaselt otsivad suhet, kes tarbivad otse-eetris alkoholi ning postitavad alasti inimestest pilte, rääkimata rahaküsimisest otse-eetrile ligipääsemiseks, kus väidetavalt näidatakse seksimist kunstvagiinaga. "Need on vaid väike osa teemadest. Muud teemad leiab iga lapsevanem juba ise, kui on sealse eluoluga tutvust teinud," lisas politseinik. 

Samal teemal

19. veebruar 2019, 20:45
„Eestlaste kolmnurgas“ purjus peaga tehtud video, mis hävitas noore naise elu, kustutati pärast „Kuuuurija“ saadet internetist
18. veebruar 2019, 22:20
„Eestlaste kolmnurgas“ purjus peaga tehtud video hävitas noore naise elu
30. detsember 2018, 08:19
EI MINGIT TSENSUURI: otse-eeter, kus ropp olla pole mitte häbi-, vaid auasi
16. oktoober 2018, 10:35
Lapsporno levitamine Facebookis tõi tingimisi karistuse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee