Eesti uudised

Arnold Rüütli arvates võiks Eestist saada sügavkülmutatud inimeste ladu (99)

Toimetas Kadi Raal, 18. jaanuar 2019, 15:32
Arnold RüütelFoto: Stanislav Moshkov
EKRE auesimees, president Arnold Rüütel ütles teisipäeval Keila kultuurikeskuses, et Eestist võiks saada koht, kus sügavkülmutatud inimesi enne nende taasäratamist hoitakse, kirjutab Harju Elu

Rüütlil oli hulga ideid, kuidas Eesti elu paremuse poole pöörata.

"Võiksime edukalt pretendeerida sellele kohale, kus säilitatakse sügavkülmutatud inimesi enne nende taasäratamist," tõi ta üheks näiteks. 

Riigikaitse kohta sõnas Rüütel: "Veel ei ole hilja asuda otsustavalt tsiviilkaitse võrgustiku taastamise juurde ja see võrgustik vajalike varjenditega peaks haarama kogu meie vabariigi territooriumi."

Samas tõi Rüütel välja mitmeid probleeme. “Midagi on ikka korrast ära meie põllumajanduspoliitikaga, kui me ei suuda toota isegi nii palju sealiha, kui me Eesti-siseselt tarbime,” ütles Rüütel.

Teiste Eesti probleemidena nimetas Rüütel AIDSi levikus Euroopas esirinnas olemist, liigset raha kulutamist alkoholile, eriarstidele pääsemise keerukust ning vanurite ebakindlust tuleviku ees. 

99 KOMMENTAARI

s
20. jaanuar 2019, 15:51
Sinust küll kahju ei ole, sul pole isegi oma marki.
k
20. jaanuar 2019, 15:04
Kahju papist,et tegi oma margi täis astudes sellisesse erakonda ja oma rahvast ära kasutades oma majade rahastamise ja pettustega.Oli väärikas mees,aga nagu prillikivi,rikkus ka see mees oma nime
Loe kõiki (99)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee