Poliitika

Leo Kunnas anonüümsest trollimisest: poliitikul pole mingit põhjust oma identiteeti varjata (20)

Toimetas Triinu Laan, 18. jaanuar 2019, 14:01
Leo Kunnas. Foto: HEIKO KRUUSI
Parteitu EKRE kaitseministri kandidaat Leo Kunnas peab rumaluseks sotsiaalmeedias valenimede alt trollimist, millega aktiivselt tegeles ka EKRE noorteorganisatsioon Sinine Äratus.

"Anonüümne kommenteerimine on lihtsalt rumalus. Kui me tahame ausat poliitikat, siis aitab siin ainult ausus," rääkis Kunnas vastuseks ERR uudisteportaali küsimusele, mida ta arvab võltskontode tegemisest erakonna sõnumite levitamiseks.

Samal teemal

Kunnase sõnul on anonüümne või varjunime all kommenteerimine poliitiku poolt rumalus, sest poliitikul pole mingit põhjust oma identiteeti varjata.

Kolmapäeval kirjutas Postimees, et sotsiaalmeedia kommentaariumites avaldavad arvamust kümned valenimega tegelased ning samal päeval tunnistas Eesti Konservatiivse Erakonna noorteorganisatsiooni Sinise Äratuse juht Ruuben Kaalep, et tema on üks valenime all trollijatest. Kaalep tunnistas ka, et avaldas Bert Valteri varjunime alt Eesti Päevalehes arvamusloo.  

Reedel teatas EKRE aseesimees Jaak Madison, et  Ruuben Kaalep tegutses sotsiaalmeedia varikontosid kasutades ilma erakonna teadmise ja heakskiiduta. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee