Poliitika

Jaak Madison: Ruuben Kaalep tegutses erakonna teadmise ja heakskiiduta (55)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 18. jaanuar 2019, 13:27
Ruuben Kaalep ja Jaak MadisonFoto: Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
„Sinise äratuse“ juht Ruuben Kaalep tegutses sotsiaalmeedia varikontosid kasutades ilma erakonna teadmise ja heakskiiduta, ütles EKRE aseesimees Jaak Madison.

„Varikontode kasutamine on internetis ja sotsiaalmeedias levinud praktika, samuti on läbi ajaloo kasutatud oma loomingu esitlemisel varjunimesid. Aga poliitika peab olema aus, avalik ja läbipaistev. Erakonnana ei kiida me maski taha varjumist heaks. Eeldame, et meie erakonna poliitikud esinevad avalikkuses alati oma näo ja nimega. Ruuben Kaalepiga on räägitud, ta on lubanud edaspidi sõna võtta oma nime all,“ ütles Madison.

„Samuti kutsun üles trollimist lõpetama ka kõiki meie poliitilisi konkurente, kes ründavad oma libakontodelt EKRE-t ja meie liikmeid. Reeglid olgu kõigile ühesugused, sõltumata maailmavaatest,“ manitses Madison ka teisi erakondi.

Samal teemal

18. jaanuar 2019, 08:06
Eksperdid EKRE meediaoperatsioonist: ülestunnistus võib olla märk, et ka teised tegelevad sellega
16. jaanuar 2019, 19:54
Sinise Äratuse juht: arvamusartikkel Eesti Päevalehes oli katsetus
16. jaanuar 2019, 15:20
Sinise Äratuse juht tunnistas sotsiaalmeedias trollimist

55 KOMMENTAARI

k
Kulla-auk 20. jaanuar 2019, 09:13
See on koht, kuskohast võib oma äranägemisel sageli puududa, aga palk jookseb ikkagi edasi. Seejuures mitmekordselt eesti keskmist ületav, pluss kuluhüvitised, välisreisid j.n.e.
j
ja/eile,11:20-le 20. jaanuar 2019, 09:00
Mida on Riigikogusse asja Saagimil,Aunastel,Tõnistel,Jaansonil,Vaarikul,Raivo.E.Tamm-el,Hussaril,Smigunil?Ma pole Aunastet mitte kordagi Riigikogus r...
(loe edasi)
Loe kõiki (55)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee