Blogiauhindade jagamine

HELENI BEEBIBLOGI | Nüüd mõistan, miks beebiemmed „Vapraid ja ilusaid“ vaatavad, selle veniv stsenaarium on lapsega tegelemise kõrvalt suurepärane! (31)

Helen Kõpp, 19. jaanuar 2019, 12:00
Helen Kõpp  Stanislav Moshkov
Kuna aasta alles algas, pole veel hilja kirjutada oma ootustest selleks aastaks. Kusjuures, asjade läbi kirjutamine aitab neil paremini realiseeruda. Elust rääkimine ja ka kirjutamine aitab mul mingil maagilisel viisil probleemidega toime tulla, lisaks aitab see ka teisi inimesi. Mul on omadus kõike liigselt endas hoida. Kui ma midagi karmi juhtun läbi elama, vaikin nagu haud. Sellist liigintrovertsust proovin viimasel ajal natuke muuta, ehk õigel ajal suud lahti teha või rääkida sellest hiljem, sest tõesti, olukorrast rääkimine aitab peal selgineda ning situatsiooni aktsepteerida. 

Ennast kehtestada võiks ma rohkem ka kriisisituatsioonis. Näiteks sünnitusest rääkimine eelmises postituses aitas mul üle saada halvast tundest, mida sünnitamise meenutamine tekitas. Olin niigi kaua neid tundeid enda sees hoidnud. Olgu see mulle õppetund, et olukordadest tasub rääkida. Sestap võin ka praegu seadistada oma soovid, sest millele mõtteid liigutada, see ka ellu tuleb. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

16. veebruar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kui lapse eesmärk ei ole olla seksikas tibi, kes mehi murdma asub, siis ei lühenda värvilised juuksed mitte kuidagi tema lapsepõlve
9. veebruar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeniga jalutades pidin vankrit otseses mõttes üle kivide ja kändude lükkama, kuna sile asfalt oleks protestikisa tekitanud
2. veebruar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ma ei ole inimene, kes kilkaks teistele täiskasvanutele, et lasime suure puuksu
26. jaanuar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ma polnud enne näinud, et kuuvanune beebi võib olla ärkvel nii, et suust üldse häält ei tuleks

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee