Eesti uudised

Uus kõrgharidusseadus võrdsustab koolid, kuid vähendab üliõpilaste rolli otsuste tegemisel (3)

LISA KOMMENTAAR

Elukutseline Setu 17. jaanuar 2019 12:44
Nii kaua kuni seadused lubavad tegeleda hariduse andmise asemel karjakasvatusega (massi-haridus) ja sellistel erialadel mida siinmail kellelegi vaja ei ole, niikaua on see lihtsalt lolluse tootmise kombinaat. Mingi lalin teadusest ja uuringutest on aga rohkem kui tobe. Mingid kohalikud rakendusuuringud maailmas ilma ei tee. Ükski tööstusettevõte ühtegi uuringut/leiutist kasutusele ei võta! Milleks siis? Et kusagilt EL fondist raha saada? Te lugege kõrgkkoolide kodulehtedelt milliseid lollusi väitekirjadena kaitstakse. Sürreaalne!
uus 17. jaanuar 2019 07:41
tasuta kõrgharidus tuleb anda nendele, kes omandavad eriala , mida Eestis vajatakse. See tasuta saadud avaliku halduse ja suhtekorralduse spetsialistide arv väikeses on juba ammu kuhjaga täidetud. Tasuta peab riik koolitama neid üliõpilasi, keda Eesti tööturg vajab. Aga küsimus miks riik neid vajalikkudest erialadest ei hooli - kellelegi on kasulik, et neid pagulastena sisse vedada ja vene koole avada.
elektritsaabtasuta 16. jaanuar 2019 17:41
Programmeerite lapsi lasteks ja sombideks... Soovitan teil globalistidel lugeda artiklit :" Naised, tupelihased kevadeks trimmi! ".