Eesti uudised

Kohus: Europark võib maanteeametilt nõuda parkimisrikkujate andmeid

Ohtuleht.ee, 16. jaanuar 2019 16:48

6 KOMMENTAARI

m
Mind paneb imestama / 25. jaanuar 2019 19:56
koonlaste taoline toetus vastavatelt ametitelt ja lõppotsus.Röövijaid,vargaid, tapjaid,vägistajaid,riigi-KÜvõlglasi avalikustada ei tohi.Samas lubab kohus ja Andmekitse + õigusk. avalikustada igapäev poolduvatele,osalusi mahamüüvatele(ka välismaale) nn.turvamisettevõtetele kodanike andmed.Huvitav,kuidas tagatakse ebavõrdsus-välisriigi kodanik pargib(nt.süürlane),trahvi kättesaamine?Kehtib meil ju võrdse kohtlemise seadus.Eramaa-tähendab teatud ajal lubatud viibimist,järgmisena on lubatud laskmine?Eramaa omaniku nimi peab olema,koos tel.nr. ja mitte märk Eramaa(see on näidis LS); laekubraha ?
a
Autojuht/ 17. jaanuar 2019 15:06
Kahju et on valimised, sest sellist pretsedenti peaks ühiskonnas laiapõhjalisemalt läbi vaidlema. Siin on nii palju asju, mis tunduvad valed - alates sellest, et justkui autojuht sõlmib lepingu mingi lund täis tuisanud sildi juurest mööda sõites, kuni selleni välja, et erafirma teenib kasumit kõikide maksumaksjate poolt kinni makstud ja riikliku eesmärgiga loodud andmekogu kasutamisega oma ärihuvides. Mulle ei tundu see asi üldse õige.
k
koerakoonlane/ 16. jaanuar 2019 23:47
autole pannakse sõidukeeld peale,tühistatakse sellest ajast alates kehtiv ülevaatus,mis peale trahvi tasumist taastatakse
s
16. jaanuar 2019 19:08
Selleks, et üldse mingit trahvi kellegile määrata, peab firma suutma tõendada kes konkreetselt auto parkis kui ei suuda pole tal ka mõtet auto omaniku andmeid kuskilt otsida. Analoogse juhtumi puhul soomes kohus määras parkimisfirmale 14000 maksta kahju- ja kohtukulusid, kuna ei suudetud tõestada kes konkreetselt auto sinna parkis. Eesti suguses "demokraatlikus" riigis kindlasti ärikale kuuluv parkimisfirma saadaks kohtutäiturid oma " noosi" kümnekordselt sisse nõudma nagu tavaks.
e
elektritsaabtasuta/ 16. jaanuar 2019 17:45
Kuna te olete varastanud mitu miljardit eurot maksumaksjate raha spetsiaalselt viletsate teede ehitamise abil siis mitte keegi ei tohi maksta parkimistasu !!! Soovitan teil globalistidel lugeda artiklit :" Naised, tupelihased kevadeks trimmi! ".
k
kuna parkimise eest/ 16. jaanuar 2019 17:17
vastutab juht, kes ei pruugi olla auto omanik, kas siis hakatakse autodele trahvi tegema

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee