Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Sära sama kaunite ja valgete hammastega nagu staarid! 

Pearlsmile Estonia, 16. jaanuar 2019, 16:41
Kes ei tahaks uhkeldada säravalt valgete hammastega – täpselt nagu kõigil Eesti Laulu staaridel? Mõnel inimesel veab ning tema hambad on loomulikult valgemad, teine armastab kohvi, sigaretti või punast veini ning peab seetõttu särava naeratuse nimel pingutama. Tea, et igaühel on võimalik lihtsa vaevata saada sama säravad hambad nagu staaridel.

Sellist võimalust pakub Pearlsmile Estonia, mis on Pearlsmile'i hammaste valgendamise tehnoloogia esindaja Tallinna kesklinnas. 

Pearlsmile’i hammaste valgendamisel on kolm erinevat varianti: 21 minutit, 30 minutit ja 40 minutit. Protseduuri pikkus sõltub sellest, kui probleemne on hambaemail. Muide, lühemat protseduuri käivad paljud inimesed tegemas lausa lõunapausi ajal.

Pärast valgendamist on tulemus silmnähtav – hambad lähevad valgemaks kolm kuni üheksa tooni.

Pearlsmile hammaste valgendamine on 100% kosmeetiline protseduurmis ei vaja keerulist meditsiinilist tehnikat. Seetõttu saab protseduuri väga konkurentsivõimelise hinna eest: alates 49 eurost.

Ka PearlSmile Estonia salong on staarilikult vinge ja maitsekalt kujundatud. Pisikesest salongist võib leida näiteks erkpunased toolid, pehme diivani, hambakujulised taburetid. Märkamata ei jää ka see, et hambaspetsialist Jelena kannab särtsakaid punaseid platvormkingi, mis sobivad kujunduse juurde kui rusikas silmaauku. Hambavalgendust tehakse erkpunases protseduuritoolis, mis erineb kui öö ja päev tavalistest hambaarstikabineti toolidest.

Seega võib öelda, et PearlSmile Estoniast saad kaks olulist asja – kuningliku teeninduse ja kaunid hambad. Nagu staaril.

Ostes mitme korra paketi, lähevad hinnad veelgi soodsamaks! Vaata täpsemalt SIIT!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee