Eesti uudised

PEREPOJA ALKOHOLISM SILLUTAS TEE VERETÖÖNI: helistasin õele, et ema on surnud ja ma tapsin isa. Ja siis jõin viina edasi (40)

Kristjan Väli, 15. jaanuar 2019, 20:25
VIINA JÄREL: Aare läks poodi alkoholi ostma selle asemel, et kutsuda matuseauto emale järele.Foto: Kohtutoimik
Isa surnuks pussitanud Aare ei teadnud pikka aega, et ka tema voodihaige ema lebab tagatoas surnuna: „Kui me isaga alkoholitarvitamist alustasime, oli ema veel elus, mistõttu ma tegelikult ei teagi, millal ema suri.“ 

2017. aasta detsembri keskpaik, Tallinna äärelinn. Töötu epileptik Aare (47) on koos pensioniealise isaga joonud mitu päeva järjest. Kui kaua täpselt, ta ei tea. Küll aga on ta 12. detsembri õhtupoolikul veel piisavalt adekvaatne, et jalutada kodu lähedal asuvasse Maxima kauplusse ja osta sealt kaks pudelit kõige odavamat viina. „Poolekat,“ nagu ta nimetab. 13. detsembri päeval on pudelid tühjaks joodud ja politsei saabub mehe koju, kust nad leiavad eest trussikute ja särgi väel purupurjus Aare ning ta isa ja ema surnukehad. Aarest on järjekordse joomatsükli käigus saanud mõrvar.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

18. november 2018, 17:00
Pätt peksis taksojuhti oma kunagise kodukooli ees
30. mai 2018, 12:12
PIDU EESTI MOODI | Joomatuuril meest koju toonud naine sai naabrinaiselt peksa

40 KOMMENTAARI

j
jõudu kustutamisel, tolerastid! 17. jaanuar 2019, 12:18
huvitav, kas nimed, aeg ja linna rajoon on muudetud? sest TÄPSELT sarnane(trussikutes poeg, pussitatud ja kägistatud isa, maxima pood, viin jne, ainul...
(loe edasi)
h
hetzer 17. jaanuar 2019, 08:44
Oma vanema, eriti veel isa tapmist on nii Õhtu, kui Hommikumaa ühiskondades peetud kõige rängemaks kuriteoks. Mismoodi neid karistati....te ei taha teada. Igaljuhul leidlikult, meeldejäävalt ja letaalse lõpuga.
Loe kõiki (40)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee