Maailm

LIIGUTAV VIDEO: kangelaslik bussijuht päästis talvisel tänaval uidanud poolpalja pisipõnni (17)

Ohtuleht.ee, 11. jaanuar 2019, 19:58
Foto: Milwaukee County Transit System
Ameerikas pälvis suurt tunnustust tähelepanelik bussijuht, kes päästis tänaval poolpaljalt uidanud väikelapse.

Wisconsini osariigis Milwaukee maakonnas oli 22. detsembri hommik üsna külm, mistõttu peatas bussijuht Irena Ivic sõiduki kohe, kui ta märkas tänaval üksinda jooksvat lapsukest, vahendas Mirror.

Pisitüdruk oli paljajalu ning tal oli seljas vaid õhuke bodi ja mähkmed. Ivic jooksis välja, haaras pooleteiseaastase põnni sülle ning tõi ta bussi sooja. Üks reisijatest andis lapsele ümber oma mantli ning tüdruk jäi Ivicu süles magama just selleks hetkeks, kui saabusid politsei ja päästjad.

Politsei toimetas tüdruku tema isa juurde. Isa sõnul unustas lapse õue tema ema, kellel võis tol hetkel olla vaimseid probleeme.

Ivic end kangelaseks ei pea. "Ma juhtusin olema õigel ajal õiges kohas," ütles naine. "Ma armastan lapsi. Olin varem õpetaja ja mul on endalgi lapsed, nii et olen rõõmus, et sain seda väikest, süütut lapsukest aidata."

17 KOMMENTAARI

j
jonny singh 14. jaanuar 2019, 06:30
I would like to congratulate you for an amazing blog. Personally, I like your blog very much. so I would love to share my business Details here. Kindly Visit. https://www.ultimateodyssey.com/destinations/vietnam
o
oioioi 13. jaanuar 2019, 19:14
appii, no on ikka pealkirjad õhtulehe artiklitel... lausa südantlõhestavalt kangelaslikud kohe!!
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee