Krimi

Pärnus sõitis reka bussile otsa, kaks vigastatut viidi haiglasse (7)

Ohtuleht.ee, 11. jaanuar 2019, 15:26
Foto: TEET MALSROOS
Pärnus Niidu ja Oja tänava ristmikul sõitis täna ennelõunal liinibussile külje pealt sisse veoauto. Kiirabi viis haiglasse kontrolli veoauto juhi ja ühe bussireisija.

Veoauto tuli Rääma tänava poolt liikudes mööda Niidu tänavat ning liinibuss mööda Oja tänavat liikudes peateel Ristiku tänava suunas. Niidu ja Oja ristmikul sõitis veoauto bussile külje pealt sisse, teatas PPA pressiesindaja Kristi Raidla.

"Veoautot juhtinud 44-aastase mehe sõnade kohaselt ei märganud ta STOPP-märki, mis oli osaliselt lund täis sadanud. Veoauto juht ja bussis olnud 75-aastane naine toimetati haiglasse kontrolli. Nii veoki juht kui bussi juhtinud 54-aastane mees olid kained. Sõidukitel olid all nõuetekohased rehvid," selgitas Pärnu politseijaoskonna välijuht Rein Jõgeva. 

Bussis oli ligi 30 inimest. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Jõgeva tuletab kõigile meelde, et praegused talvised teeolud eeldavad autojuhtidelt veelgi suuremat valvsust, et jääks piisavalt aega ootamatuste korral reageerimiseks. "Oma sõiduvõtted ja -kiirus kohandage samuti ilmastikuoludele vastavalt."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee