Eesti uudised

Merlyn Uusküla kojulend Dubaist venis oodatust tunduvalt pikemaks: olukord oli täiesti ebainimlik! (47)

Toimetas Triinu Laan, 11. jaanuar 2019 11:32
Pildil ootavad reisijad järjekorras lennufirma poolt pakutud hüvitist - 10 eurost talongi.Foto: Merlyn Uusküla
SmartLynxi lend MYX 562 Dubaist Tallinnasse startis sihtkohast tund aega hiljem ning pidi tegema tankimispeatuse Vilniuses. 

„Smartlynx ikka vägev otselendude firma meil siin! Dubaist Tallinna tulles avastasid piloodid, et kütus on lennukis otsakorral ja tulid Vilniusesse lisa tankima,“ kirjutab Merlyn Uusküla. 

Tema sõnul pidi lend Tallinnasse jõudma kl 23.00, aga jõudis hoopis hommikul kell 06.15.  „On ikka „vägev’’ arvestus küll kütusega, et tangid nii, et ei jõua isegi sihtkohta? No mis jutt see on,“ pahandab laulja. 

Vilniuses tankinud lennuk ei saanud kohe uuesti edasi sõita, sest pardameeskond oleks pidanud muidu ületunde tegema. Riiast sõitis Vilniusesse uus meeskond ning reisijad pidid ootama viis tundi, et taas ôhku tôusta. „Väga piinlik lugu,“ leidis Uusküla. 

Uusküla ütles Õhtulehele, et eriti kahju oli tal lastega peredest. „Lennul oli 200 inimest ja ka palju lapsi, täiesti ebainimlik olukord.“

„Ma olen muidu ööinimene, aga pärast sellist tralli olin ka ise lõpuks täiesti läbi,“ kommenteeris Uusküla. Reis lõpuks selgus veel, et nii Uuskülal kui tema kaaslasel olid kohvrid kaduma läinud. 

Merlyn kutsub kõiki inimesi, kel on olnud probleeme lendude õigel ajal saabumise või väljumisega, üles kindlasti asjadele ka ametlik käik andma, ning hüvitist nõuda, sest ainult nii hakkavad asjad paremuse poole liikuma.

Hea lugeja, anna kommentaarides teada, millised on sinu kogemused SmartLynx'iga?

Samal teemal

03.12.2018
SmartLynxi lennu väljumine viibis jälle
06.11.2018
Smartlynx peab maksma reisijatele tohutu summa hüvitisi
08.07.2018
Smartlynxi lennukiga jälle jama! Hommikul väljuma pidanud lennud teevad seda alles õhtul
29.06.2018
KES KAUA KANNATAB | Smartlynxi reisid Maltale ja tagasi lükati päeva võrra edasi