Poliitika

Andrus Vaarik: „Mis see Jaak Madisoni eelmine ametikoht oli? Talle võiks öelda, et tema võiks jääda sinna Tallinki kajutite vahele.“ (414)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 11. jaanuar 2019 10:35
Jaak MadisonFoto: Teet Malsroos
Mullu sotsiaaldemokraatidega ühinenud Andrus Vaarik vastas ERRi uudisteportaalile antud intervjuus EKRE liikme Jaak Madisoni väitele, et iga näitleja võiks oma etenduse juurde jääda ja mitte poliitikasse trügida.

Vaarik tunnistas, et tunneb Madisoni pärast siiralt muret ja hakkas samuti Madisoni minevikku meenutama.

Samal teemal

„Mis see Madisoni eelmine ametikoht oli? Talle võiks öelda, kui tahaks õel olla, et tema võiks jääda sinna Tallinki kajutite vahele. Kui ükskord, näiteks 15 aasta pärast, Eesti elu paraneb veel, elatustase tõuseb, lapsed saavad korraliku hariduse ja EKRE-l ei ole enam tarbijaid – mis Madisonist saab?“

Suvel teatas Andrus Vaarik ühinemisest sotsiaaldemokraatidega.  Intervjuus Eesti Päevalehele leidis Vaarik, et konservatiivide jaoks on kõige püham koht surnuaed ja sotside jaoks lasteaed. "Kui sotside loosung on, et kedagi ei jäeta maha, siis konvervatiivide puhul võib öelda: jääge koos meiega maha."

„Minu arvates võiks iga näitleja oma etenduse juurde jääda ja mitte tegeleda küsimustega, kus kompetentsist vajaka jääb,“ kommenteeris selle peale Jaak Madison Vaariku otsust poliitikasse tulla.

2015. aastal lahvatas skandaal, kui ajalehes Postimees süüdistasid Tallinki naistöötajad Jaak Madisoni kruiisilaeval Baltic Queen töötamise ajal järeletehtud uksekaardiga kajutitesse tungimises. Enamasti lõppes sissetungimine vaid vestlusega poliitikast, kuid vähemalt ühel juhul oli Madison ennast ka lahti riietanud ning avaldanud soovi voodisse heita. Ahistamist kinnitas ka Tallinki sisejuurdlus.

Madisoni enda sõnul oli tegemist väljamõeldiste ja laimuga.

Samal teemal

19.08.2018
Andrus Vaarik | Oleksin EKRE valija, kui elu poleks mulle muid uksi avanud
28.05.2018
Raimond Kaljulaid soovitab Jaak Madisonil jääda oma liistude juurde: "Milleks olid vist laevakajuti võtmed ja mobiiltelefonid."
28.05.2018
Sotsidega liitunud Andrus Vaarik: "Me elame ikka kuradi hästi!"
26.05.2018
ANDRUS VAARIK LIITUS SOTSIDEGA: võõraviha ja hirmutamine Eestit edasi ei vii