Eesti uudised

MEESSOOST KULLAKAEVAJATE ELUVIIS: kui naisel raha otsa saab, siis lõpeb ka suhe (35)

Liis Vaksmann, 10. jaanuar 2019 21:00
KULLAKAEVAJA: Kui naine muutub maksejõuetuks, siis kullakaevajast mees haihtub. Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press

Meessoost kullakaevajate leidlikkus on ääretu, kui on vaja leida põhjendusi, miks naiselt raha nuiata. Üks hajameelne mees küsis näiteks naiselt raha, et korraldada ema matuseid, ja kaks nädalat hiljem soovis raha juba ema sünnipäeva pidamiseks. Kuidas kullakaevajat ära tunda, et mitte tema ohvriks langeda?

Jurist Igor Stulov näeb ja kuuleb iga päev oma töös lugusid, kuidas elukaaslane on teinud teisepoole rahast tühjaks ning seejärel kadunud nelja tuule poole. „Neid juhtumeid on küllaltki palju,“ tõdeb Stulov. Tema sõnul on sellistele juhtumitele iseloomulik, et osapoolte vahel on väga suur erinevus: olgu siis suur vanusevahe (umbes 20 aastat), erinev taust või varanduslik seisund.

Üldiselt jagab Stulov säärased kullakaevaja-juhtumid kaheks. „Esiteks olukord, kus mees on tunduvalt vanem kui naine, kes on saanud päranduseks kinnisvara või midagi muud väärtuslikku. Ilmselt on nad samast tutvusringkonnast või isegi kui nad seda ei ole, siis kuidagi nad on varem teineteist tundnud,“ selgitab ta. „Siis mees „moosib“ naise ära ja ütleb, et too müüks näiteks maha oma korteri, mille on päranduseks saanud, ja läheks tema juurde elama. Naine müübki, kolitakse kokku ja siis kulutatakse raha nii-öelda mõlema osapoole vajaduste peale, kuid loomulikult esineb siin manipulatiivne moment.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.02.2019
Kallimat rõõmustab vaid luksus ja tööst räägib ta põlgusega? Ta võib olla kullakaevaja!
23.10.2018
Tasuta asjade jagaja saab tänu asemel sõimata
24.11.2016
Kas kõik naised on pealiskaudsed?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee