Poliitika

Lausing Keskerakonna rahastamisskandaalist: seotus toiduahelaga hoiab teised vait (19)

Toimetas Kadi Raal, 10. jaanuar 2019, 15:54
Tarmo Lausing Tallinna volikogu istungil 2009. aastal. Foto: MIHKEL MARIPUU/POSTIMEES
Endine Keskerakonna liige ja Tallinna linnavolikogu aseesimees Tarmo Lausing kirjutas sotsiaalmeedias, et peale Evelyn Sepa on teisigi, kes tahaks rääkida Keskerakonna rahastamisest, kuid ei saa seda oma ametiposti tõttu teha. 

"Tunnustan Evelyn Seppa südamepuistamise eest. Ilmselt tal on see kaua hingel pakitsenud, nii oli ka minuga," kirjutas Lausing Facebookis. 

Samal teemal

"Neid, kes tahavad rääkida, on veel, kuid nad ei saa seda teha tulenevalt oma ametipostist, seotusest toitumisahelaga ja hirmust tuleviku ees. Neid, kes rahadega tegelesid, on nii Keskerakonna kui ka Tallinna linna tänaste juhtide seas," lisas ta. 

Samas sõnas endine poliitik, et ei õigeks, et neid asju tõstetakse üles just enne riigikogu valimisi, sest probleem pole tema sõnul seotud ainult valimistega, vaid on läbiv ja igapäevane meie parteides ja ühiskonnas.

"Aga nõnda valimiste eel muutub see teema relvaks kellegi vastu. Võimulolija vastu. Jüri on olnud hea peaminister ja ma loodan, et ta saab nendel valimistel tugeva mandaadi sel ametikohal jätkamiseks," lisas Lausing. 

Ühtlasi lubas Lausing, et kirjutab raamatu "10 aastat Keskerakonnas", milles jagab avalikkusega oma teadmisi Keskpartei rahastamisest neil aastatel. 

19 KOMMENTAARI

r
reede 12. jaanuar 2019, 19:39
Lausingu herra hoidis ikka kinni kuni kannatas Nüüd laseks püksi aga õues kahtlaselt külm No mis teha selline ongi broileri saatus
p
Palju maksab? Kuidas see lõpuks end ära tasub. 11. jaanuar 2019, 14:14
Kui soovin seadust annetusega osta? Millised maksud tuleb maksta altkäemaksu pealt?
Loe kõiki (19)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee