Sisuturundus

Kuidas ravida ebameeldivaid põlvevalusid? 

Aliviolan, 10. jaanuar 2019, 15:52
 Envato Elements
Põlvevalu võib tekkida  pärast mõnda traumat või kestva ülekoormuse tulemusel. Kahjuks ei ole selle probleemi eest kaitstud keegi ning tundub, et häda kimbutab üha nooremaid. 

Põlvevalu ei tohiks ignoreerida, sest see ei kao ise ära (kui kaobki, siis ajutiselt). Niisiis on oluline leida efektiivne valu leevendaja. Apteekides on saadaval erinevad põlvevalu vastased ravimid, kuid turule on saabunud uus meetod, mis rõõmustanud oma tulemustega suurt hulka kasutajaid.  

Ortopeedia- ja reumatoloogia-alased teadusuuringud on näidanud, mis põhjustab valu leevenemist ja liigeste tugevamaks muutumist võrdlemisi lühikese aja jooksul. 

Aastate jooksul väheneb kollageeni kogus kehas. Seejärel muutub liigesekõhr põletikuliseks, mis põhjustab valu ja vähendab liigeste liikuvust. Tänu kõnealusele meetodile saab seda protsessi muuta. Kasutatud on makajuurte orgaanilist ekstrakti, sest just selles on suurim loodusliku valgu kontsentratsioon. Ühendatud on vitamiinid A ja E, mis soodustavad II tüüpi kollageeni tootmist.

Uuringud kinnitavad, et makajuure ekstrakti suures koguses korrapärane tarbimine toidab põhjalikult kõhrerakkusid. Samal ajal suureneb ka sünoviaalvedelike tootmine, täites luudevahelisi ruume. See on tähtis, kuna sünoviaalvedeliku kogus väheneb koos vanusega ning on peamine luumurdude, valu ja artriidi põhjustaja.

Proovi meetodit ja võid saada põlvevaludele leevendust! Klõpsa siia!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee