Poliitika

Pettunud Irene Käosaar lahkus erakonnast Eesti 200 (34)

Ohtuleht.ee, 10. jaanuar 2019, 14:55
Irene Käosaar.Foto: Alar Truu
Integratsiooni Sihtastutuse juht Irene Käosaar lahkus neljapäeval erakonnast Eesti 200.

Käosaar ütles ERR Uudistele, et tema erakonnast lahkumise ajendiks sai esmaspäevane Eesti 200 plakatiaktsioon.

"Praegu ühiskonnas toimuv protsess ikkagi täiesti selgelt näitab, et poliitika ja igapäevane töö, eriti lõimumisvaldkonnas, mis on väga tundlik rahvussuhetel põhinev valdkond, ei käi kokku. Ilmselt olin ma naiivne tehes katset poliitikasse ääriveeripidi minna, arvates, et see lisab võimekust mul veel rohkem seda valdkonda vedada. Praegu ma näen, et poliitiline kaasatus hakkab segama minu igapäevatööd," põhjendas Käosaar.

Erakond Eesti 200 avaldas esmaspäeval Tallinnas Hobujaama trammipeatuses eesti- ja venekeelsed plakatid kirjaga "Siin ainult eestlased" ning "Siin ainult venelased".

34 KOMMENTAARI

o
OH... 11. jaanuar 2019, 21:18
...ja kuhu ronisid üldse ja kellega sabad kokku lõid???!!!Ah nüüd saime äkki targaks!!Ka minu arvamust pole iial küsitud ja kus kohast tulevad need reitingud ja igasugused tabelid???
p
11. jaanuar 2019, 10:32
Palun lugege läbi Kristiina Kallase aastate jooksul avaldatud arvamused, ja mitte kuskilt ei tule välja, et ta võitleb eestikeelse kooli eest. See, et eesti ja venekeelsed lapsed panna ühte kooli ei tähenda kooli eestikeelseks muutumist. Pigem vastupidi.
Loe kõiki (34)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee