Foto: Alar Truu
Toimetas Johanna-Kadri Kuusk 10. jaanuar 2019 13:05
Gruusias toimetav investor ja ettevõtja Reinis Fischer on mitu aastat järjest oma veebilehel Euroopa Liidu riikide keskmisi palku ritta pannud ning Eesti on oma keskmise netopalgaga Kreekast ja Portugalist mööda roninud ja asub nüüd 17. kohal.

„Ma ei nimetaks seda teaduslikuks uuringuks, sest suurem osa infost tuli Vikipeedia artiklist, kus oli Euroopa Liidu riikide palgad välja toodud,'' seletas Fischer.

Aastatel 2017 ja 2018 on püsivalt kõige suuremad palgad Taanis ja Luksemburgis. Kõige pisemad palgad on Rumeenias ja Bulgaarias.

Samal teemal

Kommentaarid  (57)

kus me oleme? 11. jaanuar 2019 16:27
Tsitreerides klassikuid: Viie rikkama riigi hulka! Murrame läbi! Vali Kord! Uus põhjamaa! Tehtud! Meie tegutsesime! Ja kus me siis oleme? Euroopa tagahoov, toetame endast rikkamaid, aitame demokraatiat eksportida, sekkume konfliktidesse, mille algpõhjus pole mitte kellelegi selge, vaatame mööda omaenda eakate kohutavast eluõhtust kinniseotuna, janusse suremas meie kuulsusrikastes asutustes, mille nimetamiseks pole sõnu; moderniseerime relvastust ja kütame sõjahüsteeriat, ehitame utoopilist euroraudteed kui samal ajal ei ole suutnud olemasoleval raudteel käivitada normaalset rongiliiklust jne
orav 11. jaanuar 2019 16:20
Tartu Andrus lubas. Mees on praegu Prüsselis. Varsti naaseb kodumaale.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS