Eesti uudised

Justiitsministeerium: kaitsevägi võib töötajate järele luurata

Toimetas Marvel Riik, 9. jaanuar 2019 11:40

10 KOMMENTAARI

t
To aalne meedia kontroll / 9. jaanuar 2019 20:20
Liigub jutt, et kait se liitu hakatakse k o h i t s e ma. Tahetavat ära korjata käsirelvad kuna kai tse väel neid napib. Tundub i d i o o t s u s e n d a aga kus suitsu, seal tuld. Eks see ole üks osa Eu roopa soovist l a m b a d aedikusse ajada. On ju seda pikemat aega ette valmistatud, sur ves tades vastavaid huvigruppe r e l v a d e kokku korjamise ettevalmistamiseks elanikkonnalt. Ka see poliiti kute tegevusväli.
m
Modereerimisele saadetud teks!/ 9. jaanuar 2019 19:37
Liigub jutt, et kaitseliitu hakatakse ko hitsema. Tahetavat ära korjata käsirelvad kuna kaitseväel neid napib. Tundub id iootsusena aga kus suitsu, seal tuld. Eks see ole üks osa Euroopa soovist lambad aedikusse ajada. On ju seda pikemat aega ette valmistatud, survestades vastavaid huvigruppe rel vade kokkukorjamise ettevalmistamiseks elanikkonnalt.
k
Kus suitsu, seal tuld/ 9. jaanuar 2019 19:34
liigub jutt, et kaitseliitu hakatakse kohitsema. Tahetavat ära korjata käsirelvad kuna kaitseväel neid napib. Tundub idiootsusena aga kus suitsu, seal tuld. Eks see ole üks osa Euroopa soovist lambad aedikusse ajada. On ju seda pikemat aega ette valmistatud, survestades vastavaid huvigruppe relvade kokkukorjamise ettevalmistamiseks elanikkonnalt.
m
mis härjale keelatud, see Jupiterile lubatud?/ 9. jaanuar 2019 14:57
“See ei ole kampaania parteipoliitilises mõttes. See on kampaania meditsiinilises mõttes, kus isiklikke luule ja ametkondlikke huve rahuldati inimeste mainet kahjustades,” ütles Ligi TV 3 uudistele. Ligi väitel üritas kaitsevägi poliitikute järel nuhkides mõjutada seadusandlust ja teatud investeeringute liikumist. Kaitseministrile sekundeeris valitsuse pressikonverentsil peaminister Andrus Ansip, öeldes, et see pole pelgalt üks artikkel, vaid tõsine demokraatliku õigusriigi teema. “Tegemist on väga ilmselgelt lubamatu juhtumiga,” ütles Ansip.
E
Ligi käskis, poos ja laskis?/ 9. jaanuar 2019 14:55
Eesti Ekspress kirjutas, et kaitseväe juhataja Ants Laaneots ja kaitseminister Jürgen Ligi käskisid põhjalikult uurida Eesti kaitseväeluurajate viimaste aastate tööd. Väidetavalt on luurajad nuhkinud kaitseministeeriumi ametnike ja nendega vähem või rohkem seotud tsiviilisikute tegevuse järel. Ajalehe väitel on uurimisel sadu dokumente, mille hulgast on esile toodud üks 2005. aastast pärinev 20-leheküljeline dokument, kus keegi luuraja ana-lüüsib kaitseministeeriumi kõr-gemate ametnike omavahelisi sidemeid
k
kes ei tohtinud luurata? Ajad muutusid? / 9. jaanuar 2019 14:53
m
Mitte/ 9. jaanuar 2019 14:46
võib,vaid peabki luurama,et viia miinimumini selliste hulka,nagu näiteks Metsavas!
k
keeleabi/ 9. jaanuar 2019 13:32
Luuratakse kellegi järel, mitte üle.

h
Hullem/ 9. jaanuar 2019 13:10
o
Orwell mu kõrval on väikene hipi/ 9. jaanuar 2019 12:08
aga kas Armastuseministeerium ikka tuleb? :P

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee