Poliitika

Evelin Samuel-Randvere lahkus erakonnast (27)

Ohtuleht.ee, 8. jaanuar 2019, 12:41
Evelin Samuel-Randvere Martin Ahven
Muusik ja ajakirjanik Evelin Samuel-Randvere pole tänasest enam erakonna Isamaa liige. 

"Leian ka, et minu nimi ei peaks olema passiivselt üheski nimekirjas, seepärast esitasin täna avalduse Isamaast välja astumiseks," kirjutas Samuel-Randvere Facebookis. 

Ta lisas, et  maailmavaate pärast ei pea olema ilmtingimata erakonnas, veel vähem vahetama erakonda. "Tänane üleüldine poliitiline suhtlus (ma ei pea silmas Isamaad), on vastuvõetamatult inetu ja valimisteeelne kommunikatsioon alles kogub hoogu. Iga vähim ja mõttetuimgi teema kasvab ebaproportsionaalselt suureks ja inetuks, võidab see, kes kõige kõvemini karjub, nahaalsed valimislubadused, millest teatakse, et neid koalitsioonilepingusse niikuinii sisse ei kirjutata," sõnas Samuel-Randvere. 

Ta lisas, et tahab pikaajalisi eesmärke, mõistuse ja rahuga peetud debatte, vähem vastandumist, regulatsioone ja rohkem inimlikku, tervet mõistust, eneseväärikust ja usaldust üksteise vastu, vigade tunnistamist, isiklikku vastutusevõttu tehtu ja öeldu eest. "Vast on see ühel hetkel võimalik – igas erakonnas on häid ja tarku inimesi."

Eelmistel riigikogu valimistel kandideeris Samuel-Randvere siis veel Isamaa ja Res Publica Liidu nime kandnud erakonna nimekirjas Tallinnas Mustamäe ja Nõmme linnaosas. Ta kogus 268 häält ega osutunud valituks. 

Toona ütles Samuel-Randvere, et tahab riigikogus panustada kodanikuühiskonna tekkesse ja arengusse kõigis Eesti piirkondades ning aidata kaasa tingimuste loomisse, mis soosiksid väikeettevõtluse arengut.

Samuel-Randvere oli Isamaa liige aastast 2014.

27 KOMMENTAARI

k
kiire reaktsioon 9. jaanuar 2019, 14:38
Kui hästi rääkida ja alandlikult paluda, ehk mõtleb ümber kui valimisnimekirjas esimeseks panna.
n
no täitsa 9. jaanuar 2019, 12:53
poxxui.
Loe kõiki (27)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee