Krimi

TV3 VIDEO | Päästjad Poola tuleõnnetuse järel: ka Eestis on avastatud puudusi (2)

Toimetas Annika Erg, 7. jaanuar 2019, 20:16
Päästeamet märgib Poolas möödunud nädala lõpus viis inimelu nõudnud põgenemistoa tuleõnnetuse järel, et sarnastes asutustes on ka Eestis puudusi tuvastatud.

"Põgenemistubadele kehtivad samasugused tuleohutusnõuded nagu ka kõikidele muudele hoonetele, kus inimesed oma vaba aega veedavad ja kogunevad, nt kontserdisaalid, kaubanduskeskused, muuseumid," kommenteeris päästeameti ohutusjärelevalve osakonna juhataja Tagne Tähe.

"Meelelahtust ei tohi aga kindlasti pakkuda ohutust eirates. Teenusepakkuja vastutus on omada töötavate tuleohutuspaigaldistega põgenemistuba ning läbi mõelda ja igale külastajale tutvustada kuidas tuleb reaalse ohu korral käituda. Põgenemistoast pääsemine peab ohu korral olema tagatud ilma takistusteta," rõhutas Tähe.

Päästeamet on Eesti põgenemistubasid pisteliselt kontrollinud ning on leidnud puudusi. Nõuete täitmiseks on asutused saanud ettekirjutused.

2 KOMMENTAARI

i
inimkonnale 8. jaanuar 2019, 07:24
Õpetussõnad 28:18 Kes elab laitmatult, päästetakse, aga kes käib kõveraid teid, ükskord langeb.
m
meenutaja 7. jaanuar 2019, 21:39
http://www.pealinn.ee/nali-ja-naer/elupaastvad-nipid-kuidas-muuta-kodu-tuleohutuks-n233007 http://www.pealinn.ee/tagid/koik/paasteamet-kutsus-tuleohu-tottu-kokku-uleriigilise-staabi-n223341

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee