Eesti uudised

„Swami on mu tütre surmas süüdi. Deborah suri väga suurtes valudes,“ süüdistab ema tantraguru.

AHASTAV EMA: tantraguru vähiravimeetod tappis mu tütre (65)

Liina Hallik , 6. jaanuar 2019, 19:28
VIIVITUS MAKSIS ELU: Arstide sõnul pöördus Deborah tavameditsiini poole liiga hilja: kui ta oleks kohe ravi alustanud, oleks haigus seljatatud. Deb suri suurtes valudes.Foto: Erakogu

„Swami on mu tütre surmas süüdi. Deborah suri väga suurtes valudes. Selle mehe ülbus ja enese seadmine jumalaga ühele pulgale tappis mu lapse!” ahastab ema Ana. Tantraguru, keda leinav ema nõnda rängalt süüdistab, on kümnetes seksuaalkuritegudes süüdistatud Swami Vivekananda Saraswati, kes Eestis tantrafestivalidel peaesinejana teadmisi on jaganud ja koolitanud mitmeid siinseid joogaõpetajaid.

Paastumine, uriini ja menstruatsioonivere joomine – selline oli Deborah' ravi vähi vastu. Talle soovitas sellist ravimeetodit Swami Vivekananda Saraswati (kodanikunimega Narcis Tarcau), keda reklaamiti tõelise tantraguru ja geeniusena ka Eesti esoteerilistes ringkondades. Siinsetele jooga- ja tantrafännidele on Swami loodud Agama joogakool populaarne sihtkoht. Praegugi kutsutakse huvilisi üles sõitma seal veebruaris algavale joogaretriidile.

„See oli ajupesu, mis Agamas (Swami koolituskojas – toim.) aset leidis. Deborah oli intelligentne naine. Milline võim pidi Swamil tema üle olema, et ta otsustas seda meest kuulata?” imestab Deborah' ema Ana Smith, kes rääkis Õhtulehele pikalt ja avameelselt oma tütre saatusest. Samuti heitis juhtunule valgust Agama joogakoolis õppinud Akasha Anuket-Bianca, kellest sai Debi hea sõber. Mõlemad naised jagasid Õhtulehega ka arvukalt fotosid, videoid ja dokumente, mis nende sõnu kinnitasid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. jaanuar 2019, 17:34
TANTRAPERVERT TEGUTSEB JÄLLE: seksikoolitused ootavad uusi kliente
9. jaanuar 2019, 11:01
Noored inimesed ei seksi enam. Miks?
9. jaanuar 2019, 07:45
Alaealine ravimisõltlane: „See on mööduv faas!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee