Eesti uudised

Nurmiko juht: aiandi taastamiseks kulub aasta ja 3 miljonit eurot (10)

LISA KOMMENTAAR

vana 5. jaanuar 2019 21:37
signaalraketti ei t0hiks hoonete ja asustatud kohtades kasutada,signaalraketid põlevad pikka aega,kuni maandumisena.ilutulestiku raketid kustu vad ammu ennemaapinnale jõudmist
C.H. 5. jaanuar 2019 10:31
Politsei koos prokuratuuriga võiks endale selgeks teha milliseid rakette tohib ilutulestikul kasutada. Signaalrakette kasutatakse ainult hädaolukorras. Ainult langevarjuga signaalraketid võivad tugeva tuulega triivida, kuid 31.12 oli tuulevaikne. Kui uskuda politsei ja prokuratuuri otsust, siis võib ka raketi Iskander lennu uusaasta ööl õnnetuseks tunnistada. See kes signaalraketi Nurmiko kohale lasi pidi teadma tagajärgi millega see võib lõppeda.
Mõtiskleja 5. jaanuar 2019 07:31
Ah, et 3 milli, siin on tunne, et on vist oma kuri käsi mängus. Minul on ka 2 plastik hoonet. Osa plastikut on soontega mille servad sulgesin silikoniga, et ei aurustuks. See toiming läks kalliks ja ülejäänud tegin gaasipõletiga. No tee tuhat tuld ei läinud põlema. Siin on mingisugune pettus mängus mis vajab väga uurimist. Tänan.
sa 5. jaanuar 2019 07:08
kahtled summas? Kandideeri valimistel, sest sina oskaksid 10 000-ga selle kolossi üles ehitada, tootmise kasumlikuks organiseerida, töötajatele ootepalga maksta.
mmm 5. jaanuar 2019 07:04
ilutulestik peab olema organiseefritud, omavalitsuse kontrolli all, toimuma vaimselt terve inimese kätega, kellel on oskus, arusaamine, vastutustunne ja kindlasti on "kaine autojuht" ja sellele ei pea kulutama maksumaksja raha. Igaüks võiks oma rahalise panuse teha oma küla, alevi, linnaosa,linna ilutulestikuks.
ping 4. jaanuar 2019 21:52
Kindlasti tuleb uurida, et milline projekteerija joonistas ja kuidas päästeamet andis loa kasutada nii kalli hoone ehituseks sellist tuleohtlikku materjali.
pp 4. jaanuar 2019 21:01
saku elanik, ehk valgustad mis selle " raketist " põlema läinud kasvuhoonete kattematerjaliks oli ?
tuul 4. jaanuar 2019 19:20
tuul selle süütas, tuul ka raha taastamiseks kohale toob. Sest see oli õnnetus, kus inimese tegevust ei olnudki, kui oli, siis kogemata. Ja kui oli inimene, kes tegutses ettevaatamatult, siis ta võib väga hästi raskesti haige keskerakondlane olla ja seega ei pea vastutama.

Saku elanik 4. jaanuar 2019 18:48
Mind huvitaks küll, millisest "raketist" see siis põlema läks. Elan paari km kaugusel ning kõik kes Nurmikos käivad teavad, et Nurmiko ümber on ainult kolm maja.. ühtes ühes talvel ei elata, ühes pandi aastavahetusel kõvasti pidu ning ühes elavad vaiksed vanainimesed. See on kas süüdatud Sassi-maja rahva poolt (õnnetusjuhtumina) või kindlustus-pettuse eesmärgil Nurmiko enda poolt või kolmas variant mõne pahatahtliku (Nurmiko konkurendi) poolt - aga viimane on vähetõenäoline, sest sellised suured firmad on KINDLUSTATUD. Omanikul kindlasti hea meel, et igivanad hooned maha põlesid