Eesti uudised

POSEIDONI TOPELTMÕRV: ninameest ähvardab eluaegne, teiste lootused on suuremad  (20)

Juhan Haravee, 4. jaanuar 2019 16:57
POLE TEINUD: Vennad Kruusimäed, Erik (paremal) ja Sten (vasakul) on valinud kaitsetaktika eitada igasugust vägivalda. Foto: Robin Roots

Kuritegeliku grupeeringu liikme eluküünla sellist kustutamist ei kiida heaks riik ega „bratvaa“ (kriminaalne vennaskond). Kas ja kui pikk karistus ootab ees nelikut, tänu kellele pääses surma tõttu kohtust grupi teenekas liige, selgub 12. veebruaril.  

Reede hommikul jõudis Harju maakohtus lõpule vendadele Erik ja Sten Kruusimäele ning nende kahele kaasosalisele esitatud mõrvasüüdistuse kohtulik arutamine. Süüdistatavate soovil ja kohtu lahkel loal sisustati protsessi viimane päev kolme kohtualuse viimase sõna ärakuulamisega.

Süüdistuse järgi tapsid Erik ja Sten  2017. aasta 16. jaanuaril Tallinna linnahallis asunud ööklubis Poseidon piinaval viisil kaks väidetavalt Kemerovo kuritegelikku grupeeringusse kuulunud meest: Lauri Merimaa (41) ja Sergei Permanovi (37). Peale vendade Kruusimägede on kohtu all ka 53aastane Eduard Pavljutšenko ja 24aastane Siim Turta, kellele prokuratuur heidab ette kuriteo varjamist ja tapmisele kaasaaitamist. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.02.2019
SÕBRAD MEENUTAVAD: kes oli Kemerovo grupeeringu tapetud liige Lauri Merimaa?
20.02.2019
Poseidoni topeltmõrvas süüdi mõistetute isa: üldjuhul on nad tublid poisid
12.02.2019
GALERII KOHTUST | Poseidoni topeltmõrvar ei saanud eluaegset vangistust
04.01.2019
DROONIVIDEO JA FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Talu põranda alt tulid välja allilmameeste laibad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee