Maailm

ÄGE ALLERGIAHOOG: poiss suri, sest vanaema keetis kala (13)

Toimetas Aadu Hiietamm, 5. jaanuar 2019, 08:05
Camron Jean-Pierre. Foto: gofundme.com
„Isa, ma armastan sind,“ olid 11aastase Camron Jean-Pierre´i viimased sõnad isa Stevenile, vahendab New York Post. Veidi hiljem suri ta New Yorgis Brookdale´i haiglas. 

Väike Camron läks 1. jaanuaril koos isaga vanaemale külla. Nad ei teadnud, et vanaema keetis parajasti köögis turska ja terve korter oli kalalõhna täis. Camron oli aga kalalõhnale allergiline. Seekord kukkus ta koheselt teadvusetult maha. Enne kiirabi kohalejõudmist suutis isa poja korraks veel teadvusele tuua. Camron andis isale kaks suudlust ja ütles: „Isa, ma armastan sind!“

Kiirabi viis poisi haiglasse, kuid arstid ei suutnud tema elu päästa. „Minu poeg oli parim. Ta tegi kõik tema ümber olnud inimesed õnnelikuks. Ta tegi ka isa õnnelikuks,“ ütles Steven ajalehele New York Post. Isa sõnul teadis ta poja allergiast, kuid mitte kunagi varem ei olnud kalalõhn Camronile sedavõrd kohutavalt mõjunud.

Veebiküljel GoFundMe kogutakse praegu annetusi väikese Camroni matusekulude katteks.

13 KOMMENTAARI

l
laura 7. jaanuar 2019, 08:02
Vanemad on süüdi kui pole lähisugulasi allergiast teavitanud. See juba suur poiss,ega tal allergia esimest päeva polnud.
i
inimkonnale 5. jaanuar 2019, 21:45
Saalomoni Tarkuseraamat 4:10 Jumal armastas teda, sellepärast et ta meeldis Jumalale, ja ta võeti ära, sellepärast et ta elas patuste keskel. 11 Ta viidi ära, et kurjus tema mõistust ei muudaks ja kavalus tema hinge ei eksitaks.
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee