Maailm

AJARÄNDUR: maailmas algab veel sel kuul enneolematu ufobuum (65)

Allan Espenberg , 4. jaanuar 2019 08:00
UFO LINNA KOHAL: Nii kujutab ufot ette kunstnik. Kui uskuda ajarändur Noah Novakit, siis algab maailmas varsti tõeline ufobuum.Foto: PantherMedia/Scanpix

Suurbritannia ajakirjandus räägib Noah Novakist, kes ise nimetab end ajaränduriks. Oma sõnul saabus ta meie juurde 2030. aastast. Noah väidab, et oli kunagi riigiametnik, kes saadeti salamissiooniga 2030. aastasse. Ta on teinud ettekuulutusi lähema kümne aasta tähtsamate sündmuste kohta ja pälvinud maailma netikasutajate seas suure populaarsuse. 

Noah Novaki kinnitusel tema algne missioon ebaõnnestus, mistõttu ta vallandati kohe ehk 2030. aastas. Nüüd on ta võtnud oma suureks ülesandeks tõestada avalikkusele, et ajas rändamine on võimalik. ”Me peame hoiatama üldsust, et ajas saab tõesti rännata, kuid valitsus varjab seda teie eest ja kasutab seda teadmist salaja,” kinnitas Noah.

Noah Novak on mitmel korral teinud avaldusi YouTube’is Apex TV kanalil, kuid pole kunagi näidanud oma nägu ega lasknud kuulda oma häält. Briti meedia andmetel on Noah edukalt läbinud valedetektori testi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.01.2019
SELGELTNÄGIJAD: algab suur (info)sõda ja loodus mäsleb enneolematu jõuga
02.06.2018
VÄGEVAIMAD UFOPAIGAD: Kaiu rabas lendavad punased valguskerad, Häädemeestel hõljub "ingel" ja Kassaril on leitud lausa maandumisjälg!
31.08.2017
Objekt M – kas tõesti jääajal maandunud ufo või inimliku eksituse vili?
07.07.2017
Igor Volke: ufode käes on maailma päästmise võti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee