Eesti uudised

Pärastlõunal praamiühendus taastub!

Hiiumaa ühendus mandriga katkes: tormituul halvas lennu- ja praamiliikluse (3)

Ohtuleht.ee, 2. jaanuar 2019, 07:57
Parvlaev Leiger Rohuküla sadamas. Foto on illustratiivne.Foto: Teet Malsroos
Läänemere piirkonnas lõõtsuv tuul on pärastlõunani peatanud lennu- ja laevaliikluse mandri ja Hiiumaa vahel. Samuti on häiritud Saaremaa ja Hiiumaa vaheline laevaühendus.

Seoses väga tugeva tuulega tühistati kell 6.30 Rohukülast ja Heltermaalt väljuma pidanud reisid. Niisamuti juhtus kella 8.30 ja 10.00 ajal mõlemast sadamast väljuma pidanud reisidega. Ära jäävad ka väljumised Heltermaa sadamast kell 11.30.

Rohuküla-Heltermaa liinil väljub RPL Leiger kell 13.00 Rohukülast ning edasised reisid toimuvad graafiku järgi. Virtsu-Kuivastu liinil sõidavad parvlaevad plaanipäraselt.

Kihnu Veeteed annab teada, et häireid esineb ka Sõru-Triigi ja Kihnu liinil. Seoses tugeva tuulega on tühistatud reisiparvlaev Soela väljumised Sõru-Triigi kell 8.15 ja Triigi-Sõru kell 9.30. Häireid võib esineda ka õhtustel väljumistel. 

Kihnu liinil võib tugev tuul häirida kell 16.15 Kihnust Munalaiu poole väljuvat parvlaeva. Niisamuti võib torm tõkestada kell 17.45 Munalaiust Kihnu poole väljuvat laeva.

Häireid võib esineda ka neljapäevahommikustes väljumistes.

Lennuliiklus häiritud

Hommikune Transaviabaltika lend Tallinnast Kärdlasse oli sunnitud tormituulte tõttu tagasi pöörduma. Tühistati ka lend Kärdlast Tallinnasse. 

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee