Toimetas Marvel Riik 29. detsember 2018 08:11
Eelmise ööpäeva jooksul tabati 21 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti ja registreeriti X liiklusõnnetust. Neist karmim õnnetus juhtus Põlvamaal, kus 26aastane naine põrkas möödasõidul kokku vastutuleva veokiga.

Varahommikul kell  5.00 toimus liiklusõnnetus Keilas, kus 27aastane mees alustas sõiduautoga Volkswagen Golf liikumist ja sõiduki juhiukselt sai löögi sõiduki kõrval seisnud 54aastane mees. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Kell 08.41 toimus liiklusõnnetus Põlvamaal, kus 26aastane naine sooritas sõidukiga Seat Toledo möödasõitu, kaotas libedal sõiduteel juhitavuse ja põrkas kokku vastutuleva veokiga Scania R124, mida juhtis 24aastane mees. Seati juht toimetati Tartu ülikooli kliinikumi.

Kell 11.18 toimus liiklusõnnetus Tallinnas Järvevana teel, kus 25aastase mehe juhitud kaubik Opel Movano põrkas kokku samas suunas sõitnud ja reavahetusmanöövrit sooritanud sõiduautoga Škoda Fabia, mida juhtis 64aastane naine. Škoda juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Politsei tuletab meelde, et alkohol ja sõiduki juhtimine ei käi kokku. Pühade eel on lähedastel, tuttavatel või kaasliiklejatel võimalus õigel ajal sekkuda ja hullem ära hoida. Enne peole sõitmist tuleks kokku leppida, kes seltskonna turvaliselt koju toimetab.

Kommentaarid  (4)

advokaat 29. detsember 2018 20:54
ütleb,et isiklikel põhjustel võib võtta.politsei näide ju olemas.
inimkonnale 29. detsember 2018 20:32
Õpetussõnad 12:2 Hea inimene saab Issandalt tunnustuse, aga kurja nõuga mehe ta mõistab hukka. 3 Õeluse pärast ei jää inimene püsima, aga õigete juur on kõikumatu. 5 Õiglaste mõtted on õiged, õelate nõuanne on pettus. 6 Õelate sõnad varitsevad verd, aga ausate suu päästab varitsetavad. 7 Õelad kummutatakse ja neid ei ole enam, aga õigete koda jääb püsima. 8 Meest kiidetakse tema mõistuse pärast, aga meelesegane on põlatud. 9 Parem on olla tähtsusetu, kel ometi on ori, kui ennast laiutada ja olla leivata.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS