Jõulud

ÕL VIDEO JA GALERII | JÕULURÕÕM: kodutute ja vähekindlustatud inimeste jõulupuu õnnestumisele aitasid kaasa helded annetajad (17)

Liis Vaksmann, 28. detsember 2018, 19:04
Foto: Erki Parnaku

Reede keskpäeval toimus Tallinnas Oleviste kirikus kodutute ja vähekindlustatud inimeste jõulupuu, kus kontsert-jumalateenistusel rõõmustas osalejaid ürituse patroon Reet Linna. Kohaletulnute kõhud söödeti täis ning lisaks jagati neile 700 kommipakki ja muudki head-paremat, mida lahke linnarahvas oli nende jaoks valmistanud.

Oleviste kiriku ukse ees lookles järjekord inimestest, kes tahtsid jõulurõõmust osa saada. Osa neist kandis kehvemaid riideid, mõni aga oli selga pannud sooja kasuka. Jõulupuule oli kohale tulnud igas eas huvilisi, lastest kuni pensionärideni. Enamik oli siiski vanemaealised.

Kirikusse jõudes võtsid kohaletulnud kõigepealt istet, et kuulata kontsert-jumalateenistust. Selle lõppedes tõid mõned vabatahtlikud igaühele toidukausi ühepajatoiduga. Teised vabatahtlikud pakkusid kohvi ja teed ning muud head-paremat. Kohalolijad võtsid rõõmuga kõike pakutavat. Mis ei mahtunud suhu, läks kaasavõtmiseks kilekotti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. detsember 2018, 11:15
Puudustkannatavate inimeste jõulupuu korraldaja: „Meil ei jää kunagi midagi üle.“
28. detsember 2017, 18:55
GALERII JA TV3 VIDEO | Kodutute jõulukontserdile Olevistes kogunes täiskirik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee