Jõulud

ÕL VIDEO JA GALERII | JÕULURÕÕM: kodutute ja vähekindlustatud inimeste jõulupuu õnnestumisele aitasid kaasa helded annetajad (17)

Liis Vaksmann, 28. detsember 2018, 19:04
Foto: Erki Parnaku
Reede keskpäeval toimus Tallinnas Oleviste kirikus kodutute ja vähekindlustatud inimeste jõulupuu, kus kontsert-jumalateenistusel rõõmustas osalejaid ürituse patroon Reet Linna. Kohaletulnute kõhud söödeti täis ning lisaks jagati neile 700 kommipakki ja muudki head-paremat, mida lahke linnarahvas oli nende jaoks valmistanud.

Oleviste kiriku ukse ees lookles järjekord inimestest, kes tahtsid jõulurõõmust osa saada. Osa neist kandis kehvemaid riideid, mõni aga oli selga pannud sooja kasuka. Jõulupuule oli kohale tulnud igas eas huvilisi, lastest kuni pensionärideni. Enamik oli siiski vanemaealised.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

28. detsember 2018, 11:15
Puudustkannatavate inimeste jõulupuu korraldaja: „Meil ei jää kunagi midagi üle.“
28. detsember 2017, 18:55
GALERII JA TV3 VIDEO | Kodutute jõulukontserdile Olevistes kogunes täiskirik

17 KOMMENTAARI

k
Kurb,väga kurb... 29. detsember 2018, 13:58
Selline siis on suure südamega ja kõiki armastava Reeda arvamus,et:"Üks osa, kes siin käivad ei tahagi mitte kunagi tagasiteed,neil on nii mugava...
(loe edasi)
p
pensionär 29. detsember 2018, 10:28
Vaesus pole häbiasi, aga samal ajal rääkida sellest, et eestlased pole mitte kunagi elanud nii hästi kui praegu, vaat see valetamine on küll häbiasi.
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee