Foto: PantherMedia/Scanpix
Toimetas Aadu Hiietamm 26. detsember 2018 16:20
Austrias Attnang-Puchheimis palus esimese jõulupüha varahommikul taksoga koju sõitnud 23aastane mees juhilt pissipeatust. Taksojuht peatas auto metsa vahel. Mees väljus ja jäi kadunuks. Temaga koos taksos olnud tuttav ootas veidi aega ja informeeris seejärel politseid, vahendab Stern Online.   

Kadunud meest otsis esmalt mitu politseipatrulli. Neile lisandus hiljem 14 jälituskoera, helikopter ning 30 politseinikku ja tuletõrjujat. Otsitavat paraku ei leitud.

Viimane andis endast ise ligi neli tundi pärast kadumist märku ja teatas, et temaga on kõik korras. Mees leiti kadumiskohale suhteliselt lähedalt. Ta oli pärast pissimist metsas eksinud ega osanud takso juurde tagasi minna.   

Kommentaarid  (12)

Suur Jõulu kink 27. detsember 2018 11:57
mul naine läks külla ... ja tuli 5 aasta pärast tagasi ja 2 röömsa tumeda nahalise lastega
Väheusutav lugu 27. detsember 2018 10:18
Siis see häda küll kuigi suur ei olnud, kui ta jumal teab mitusada meetrit metsa sisse suutis marssida, nii et seal lausa ära eksis. Kes siis niivõrd kaugele läheb? Võrdluseks meiel mõne päeva eest ETV-2 näidatud filmi "Paha lugu" esimene lühifilm. Kus autosse hääletanud noor tibi (neitsi muuseas, nagu filmis selgus) nõudis pissipeatust, kuid läks millegipärast kükitama ekstra ümber auto, vaat et peaaegu juhi akna alla (kes muuseas oli noor, äsja sõjaväeteenistusest tulnud mees)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS